Travel мобілізація настає!

Тільки уявіть собі те недалеке майбутнє, коли мобільний телефон стане ключем до усіх дверей. За допомогою його можна буде замовляти квиток на літак, вибирати зручне місце в салоні, миттєво бронювати готель, замовляти таксі, СПА, хімчистку, прибирання номера і їжу. Більше того, мобільний телефон попереджатиме про зміну в розкладі рейсу, стане гідом і картою місцевості, буде пультом від телевізора і навіть барменом.

Портал HRS.com оперативно реагує попит, що на постійно збільшується, на мобільні застосування, оскільки темп життя постійно прискорюється, міняються потреби мандрівників і ми усе менше користуємося стаціонарними комп’ютерами і ноутбуками для виходу в інтернет. У пробці або ресторані, на вечірці або на пляжі ми користуємося мобільним телефоном для того, щоб перевірити пошту, відповісти на важливі робочі і особисті листи, завантажити фотографії в соціальні мережі і відповісти на коментарі.

Тепер відвідувачі порталу HRS.com зможуть бронювати номери і управляти своїми замовленнями за допомогою свого мобільного телефону у будь-який час і у будь-якій точці світу. У додатку можна знайти будь-яку інформацію, що стосується готелів: повний список готелів усіх категорій в 180 країнах світу, розцінки, наявність вільних номерів, гарячі пропозиції, умови розміщення і багато що інше. Це незамінний особистий помічник в подорожі.

Портал HRS.comhttps://hotelservice.hrs.com/portal/ автоматично розпізнає вхід із смартфону, і переадресовує користувача на версію, відповідну саме для його мобільного пристрою.

Дослідження, проведене eResult і HRS.com в 2013 році, показало, що нині вже 31,2% мандрівників хоч би раз в житті бронювали готель з мобільного пристрою(проти 18,4% в 2011 році), а за останній рік число бронювань з мобільних збільшилося удвічі.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.