Туристичний комплекс з’явиться під Самарой

Проект самарського туристсько-рекреаційного комплексу(ТРК) Жигулівська перлина вартістю 14 мільярдів рублів, що включає гірськолижні курорти, гольф-клуб і готелі, представлений в четвер в Самаре на другому міжнародному форумі Інвестиції в гостинність. Проект будівництва ТРК презентував замміністра будівництва Самарської області Анатолій Баранников. Ми маємо повну ясність за фінансовими витратами. Вони плануються у розмірі порядку 14 мільярдів рублів. З них вкладення в інфраструктуру – близько 2 мільярдів рублів, 770 мільйонів рублів – вартість канатної дороги. За угодами, які заздалегідь погоджені, близько 2 мільярдів – це гроші федерального бюджету, близько напівмільярда – це гроші регіонального бюджету, усе інше – це гроші приватних інвесторів, – розповів Баранников журналістам.

ТРК жигулівська перлина розташується на правому березі річки Волги, на території національного парку Самарський Лука. Проект припускає будівництво цілого ряду туристичних об’єктів : гірськолижних курортів, етнографічного села, полів для гольфу, готелів і готелів. ТРК буде сполучений з Самарой канатною дорогою. Проект планується реалізувати впродовж дев’яти років з моменту початку фінансування. Розробники проекту розраховують, що федеральне фінансування відкриється в 2015-2016 роках.

Міжнародний форум Інвестиції в гостинність проходить в Самаре удруге. У рамках форуму сформована експозиція, що включає презентації більше 20 інвестиційних проектів Самарської області. Основними темами форуму є питання підготовки до Чемпіонату світу по футболу 2018 року і залучення засобів в розвиток санаторно-курортної, спортивної і готельної інфраструктури.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.