Як отримати візу в Китай без проблем з компанією «Gelena Tour»

Для легального перебування в межах території Китайської Народної Республіки громадянам України необхідна віза. Головна перешкода на шляху українських мандрівників – складна процедура отримання візи в КНР.

виза в Китай

Куди звернутися за допомогою

Віза в Китай для українців оформлюється виключно в Києві, в консульському відділі при Посольстві КНР. Прийом документів консульство проводить тільки з 9 до 11.30 три дні в тиждень. Тому, розумніше буде довірити оформлення візових документів команді досвідчених фахівців з компанії «Gelena Tour» за посиланням: виза в Китай.

Відвідування Китаю — це подорож особливого роду

Вона надає можливість долучитися до тонкої філософії Сходу, а також поринути в таємничий і ні з чим незрівнянний світ Піднебесної Імперії. Одна з найпривабливіших для подорожей країн у всьому світі запрошує всіх бажаючих відпочити від сучасного ритму життя і вічного поспіху, провести час серед історичних пам’яток, які розташовані поряд з величними хмарочосами, а також помилуватися на рівнини з блискучими схилами. Така поїздка залишить в пам’яті незабутні враження.

В даний час Китай є візовою країною для громадян України

Багато людей на практиці пересвідчилися, що віза в Китай може стати значною проблемою для тих, хто планує провести час в екзотичній країні, оскільки для цього необхідно подбати про безліч організаційних моментів. Самостійне оформлення візи досить проблематичне для громадян України, тому набагато простіше звернутися за цим до фахівців з компанії «Gelena Tour».

Якщо ви плануєте оформити візу для поїздки в Китай і не бажаєте витрачати свій особистий час на самостійну підготовку всіх необхідних документів, довірте це компанії «Gelena Tour». Кваліфіковані співробітники компанії завжди в курсі останніх змін у вимогах до гостей і туристів, що направляються в Китай. Тому ви можете не переживати щодо оперативності розгляду вашої заявки. Компанія здійснює діяльність у сфері надання кваліфікованої допомоги для громадян України при оформленні виїзних та в’їзних документів в різні країни. Напрацьовані чіткі схеми взаємодії з посольствами всіх країн дозволяють нам швидко і якісно оформляти візи в Китай і багато інших держав!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.