Що подивитися в Амстердамі за вихідні?

Амстердам розташований в північно-західній частині Голландії в гирлі річки Амстел. Звідси він і одержав свою назву AmstelDam, що в перекладі означає «Дамба на річці Амстел».Будучи багатонаціональним сучасним містом, Амстердам є великий культурний і фінансовий центр Європи. Кожен приїжджає сюди за різними враженнями, але не можна не звернути увагу на культурну сторону життя цього європейського міста.

Коли час обмежений тільки вихідними, щоб не втрачати його даремно, бажано відразу придбати карту «Iam Amsterdam» на 2 або 3 дні. По ній ви зможете безкоштовно відвідати основні музеї міста (включаючи Музей Ван Гога, будинок-музей Рембрандта, Музей сучасного мистецтва, Ботанічний сад, Зоопарк, Ермітаж, Антропологічний музей і ін.) І їздити міським транспортом протягом цих днів без обмежень, але ж разова поїздка на годину (на квітень 2017 року) варто 2.9 євро.

Більшість музеїв міста закриваються о 17 годині.

Якщо відвідувати хоча б по 2 музеї в день, то витрати на карту окупляться. Адже так само по цій карті ви зможете безкоштовно здійснити круїз по каналам: зручне відправлення прямо від Museumplein в центрі міста, неподалік від музею Rijks і знаменитої серед туристів написи IAmsterdam.Круїзи виконуються різними компаніями і бувають по 40 хвилин і 1,5 години – що вибрати, вирішувати тільки вам.

Придбати карту «IAmsterdam card» можна онлайн, або вже після прильоту в аеропорту Схіпхол, на центральному залізничному вокзалі, а так само в офісах продажів. Зверніть увагу, що на залізничному вокзалі в офісі продажів оплата приймається тільки по банківській карті.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.