Штучний камінь в інтер’єрі

Камінь в інтер’єрі завжди виглядав стильно і ефектно. Брутальні каміни, масивні столи або кам’яні чаші для купань створюють атмосферу багатого середньовічного замку. Поетика стародавнього будівельного матеріалу до сих пір розбурхує уми дизайнерів і любителів розкішного оформлення будинку. Це елітно і, відповідно, дорого.

Сьогодні хорошою альтернативою йому є полімерний замінник – рідкий поліефірний штучний камінь. Зовсім не відрізняється від природного аналога, цей матеріал анітрохи не поступається натуральному каменю за якістю, довговічності і красі. А ось ціна ноу-хау приємно дивує. Тому в наш час в будинках часто зустрічаються:

• підвіконня з штучного каменю;
• кухонні столешніци і мийки;
• барні стійки і навіть ванні з даного матеріалу.

Така різноманітність предметів інтер’єру абсолютно будь-якої форми і розмірів стає можливим завдяки технології безшовної стикування. Вона ж дозволяє виконувати складні конструкції – монолітні стільниці з вбудованою мийкою, які ви можете знайти на сатй crimea-vistone.ru.

До переваг штучного каменю також відноситься його безпеку і екологічність. Стільницю з полімерного матеріалу, на відміну від каменя натурального, не страшно пошкодити – вона легко піддається ремонту. Тому штучний камінь вважається вибором практичних господарів, які цінують довговічність і функціональність предметів інтер’єру.

Наступний незаперечний плюс даного полімеру – можливість найяскравішого і незвичайного колірного рішення.Ця робота ріднить виробництво підвіконь зі штучного каменю, а також мийок, барних стійок і стільниць з дизайнерської сферою. Адже незвичайний колірний акцент предмета інтер’єру може повністю перетворити кухню або ванну. Більш того, стати головним елементом простору, що задає тон і настрій всього приміщення.

Штучний камінь не вбирає вологу, стійкий до впливу ультрафіолетових променів і перепадів температур, що робить його незамінним при використанні на відкритому повітрі. На таких поверхнях ніколи не залишаться плями кави, чаю або кола від квіткових горщиків: гладку стільницю або підвіконня досить просто помити водою.А ще штучний камінь значно легше натурального. Це означає, що вироби з даного матеріалу набагато «гуманніше» відносяться до підлоги або перекриття.

Зовні ж він може абсолютно копіювати свого природного побратима. Тому, якщо ви хочете недорого додати шику свого будинку, зверніть увагу на штучний камінь.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.