Як вибрати англійський табір для дитини?

Ми живемо в світі, де знання англійської мови – це вже не розкіш, а необхідність. Важливо якомога раніше почати вивчення цього предмета, так як дитяча психіка сприйнятлива до всього нового і краще сприймає знання.

А свіжа пам’ять вбирає як губка все, що вдалося запропонувати захоплено і цікаво. Саме так і слід вибирати літній відпочинок для дитини – щоб він в ньому не тільки відпочив, але і зберіг і примножив цінні знання, які сформують його майбутнє.

Літній світ пригод

Унікальний англійський табір для дітей є адаптованою середовищем, в якій органічно і в дружній атмосфері в людині виробляється власна думка і вміння її відстоювати. Формується самооцінка, адже тут дитина може проявити себе разом зі своїм унікальним темпераментом і уподобаннями.

Індивідуальна програма розрахована на підбір саме тих занять, які розкриють потенціал конкретної дитини і допоможуть йому знайти себе в цьому світі.

Крім ненав’язливого розвитку особистісних якостей наші педагоги розробили цілий комплекс ігор і програм, які навчають англійської мови, занурюючи дітей у відповідну атмосферу. Програма англійської мови проводяться в таборі кожен день по 1,5 години.

Заняття мають форму гри і враховують певний рівень знань кожної групи. Для цих цілей перед початком першого заняття проводиться тестування.

Наші заняття англійської це:

ставлення до мови як до живого засобу спілкування, коли він перестає бути предметом і знаходить об’ємність сприйняття;
застосування на практиці отриманих умінь, що сприяє їх кращому закріпленню;
вміння розрізняти звернену мову на слух і відповідати, використовуючи почуття мови;
занурення в атмосферу мови, органічне його прийняття і засвоєння через культуру і традиції.
Таким чином, дитина не просто отримує цінний досвід живого спілкування на мові, що вивчається, не просто збільшує свій словниковий запас, а й вникає в суть і логіку побудови мовлення англійською, що можливо тільки при неформальній бесіді. Все це дозволяє з найменшими зусиллями здобувати розмовний рівень.

Ми підготували ще багато цікавого

Потрапляючи на територію нашого маленького світу, дитина занурюється в англійську казку, де живі традиції і оживають джентльмени і дами. Педагоги розробили цілий комплекс заходів – від квестів до вистави за участю дітей – щоб зробити все для найкращих спогадів.

Надійна охорона, цілодобово стереже наших дітей, дозволяє відчувати себе в безпеці, продумана система харчування зробить прийом їжі ще одним пригодою, а зручне розміщення привчить дітей до самообслуговування, щоб ті відчули себе зовсім дорослими.

Ухил в самостійність йде червоною ниткою через всю політику табору – діти самостійно придумують назву свого загону, вони самі готують творчі номери, вчаться бути відповідальними і надійними. Ми зробили так, щоб цього літа у ваших дітей був найкращий час, проведений з користю.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.