Швеція чи Австрія?

Стокгольм можна сміливо віднести до найкрасивіших міст Європи. Стокгольм розташувався на чотирнадцяти островах і з’єднує води озера Меларен і Балтійське море. Вода є головною прикрасою міста.

Цікавою буде екскурсія, проведена по Стокгольмським каналах, якщо зняти готель в серпні . Початковими точками відправлення в екскурсію є ратуша і королівський палац. В першу чергу, варто відвідати Старе місто. Незважаючи на те, що Стокгольм перетворився в середині XX століття, більшість старовинних будівель можна знайти саме в Старому місті.

У самому серці Старого міста розташувався острів Гамла Стан. На острові знаходиться королівський палац і безліч старовинних будинків і вуличок з газовими ліхтарями. Королівський палац – величезний будинок, побудоване в XVII столітті, щодня відкрито для відвідування. Палац є місцем для прийому офіційних делегацій.

Біля Палацу розташувалася найстаріша площа міста, яка в минулому була центром життя громадськості. На площі щодня відбувається зміна варти, дуже незвичайне видовище. Одна з прикрас Стокгольма – будівля Ратуші. Вона була побудована зовсім недавно, але має старовинний вигляд. При будівництві враховувалися всі архітектурні елементи різних років. Саме з Ратуші відкривається самий чудовий і захоплюючий вид на центр Стокгольма.

Австрія

Туристам, які вирішили відправитися в подорож по Австрії рекомендуємо обов’язково відвідати місто Руст. Як відомо, вона знаходиться в регіоні Бургенланд на мальовничому західному узбережжі чарівного озера Нойзідлер. На сьогоднішній день цей невеликий австрійське місто є адміністративним округом, який щороку притягує велику кількість туристів з усіх куточків нашої неосяжної планети.

Тут ви зможете побачити споруди 16-19 століть, які були побудовані в стилі бароко і ренесанс. Ці будівлі до наших днів зберегли свої красиві фасади з витонченими ліпними прикрасами і красивими вікнами. Аркади, мальовничі арочні портали і сходи – всі ці історичні архітектурні споруди сьогодні знаходиться під захистом Гаазької конвенції. Примітно, що місто Руст в 2001 році був визнаний одним з найкрасивіших міст в Бургенланде. Всі стародавні будівлі зберегли свою первісну функцію комерційних і житлових приміщень.

Подорожуючи по безкрайніх просторах Австрії, рекомендуємо туристам відвідати ще один не менш знаменитий місто Санкт-Йоганн-ім-Понгау, який розташований в центрі федеральної землі Зальцбург. На сьогоднішній день це місто користується величезною популярністю у великої кількості туристів завдяки своїй близькості до Альп.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.