Royal Caribbean відкриває продаж круїзів по Азії на літо-2014

Круїзна компанія Royal Caribbean International відкриває продаж круїзів по Азії на літній сезон 2014 року, повідомили журнал TRN в компанії. У новому сезоні два найбільші лайнери в тихоокеанському регіоні – Voyager the Seas і Mariner of the Seas – вирушатимуть з Шанхаю(Баошан), Пекіна(Тянжин), Гонконгу і Сінгапуру по маршрутах в Корею, Японію і Тайвань. З березня по листопад 2014 року лайнер Mariner of the Seas здійснюватиме круїзи по Кореї, з відправленням з Шанхаю(Баошан) тривалістю 3-6 ночей із заходом в Сеул(Инчеон), Пусан, Чеджу, Йосу(Гангянг). Літня програма також включає круїз на 8 ночей по маршруту з Шанхаю(Баошан) в Сінгапур з відправленням 4 листопада 2014 року і заходом в Сяминь і Гонконг(Китай); Хо Ши Мін Сити, порт Пху Травень(В’єтнам).

Mariner of the Seas відкриє літню навігацію 2014 року 10 квітня круїзом тривалістю 10 ночей з Сінгапуру в Токіо(Японія) з відвідуванням Гонконгу; Гаосюна і Тайбея(Тайвань); Нагасакі(Японія). У наступний круїз на 6 ночей лайнер відправиться 20 квітня з Токіо в Корею і Нагою. Круїз по Японії по маршруту Токіо – Тайбей на 4 ночі отпарвится 5 травня; другий круїз по маршруту Тайбей – Токіо на 7 ночей – 9 травня. З червня по вересень 2014 року лайнер Voyager of the Seas здійснюватиме кругові круїзи по маршруту Пекін – Корея на 4-6 ночей з відвідуванням Сеула, Йосу, Пусана, Чеджу; з Пекіна лайнер відправиться по маршруту Японія – Корея на 7 ночей. 10 вересня відбудеться круїз з Пекіна в Гонконг, також лайнер вчинить два кругові плавання на 4, 5 і 7 ночей по маршруту Японія – Тайвань. У круїзи з Гонконгу і назад лайнер вирушатиме упродовж усього вересня і на початку жовтня 2014 року.

Ми пропонуємо нашим гостям унікальні шоу-програми і атракціони, які доступні тільки на борту лайнерів Royal Caribbean. Упевнені, що наші гості будуть в захваті від лайнерів Voyager the Seas і Mariner of the Seas, – говорить Ліза Байєр, старанний віце-президент по глобальних продажах і маркетингу Royal Caribbean International. За її словами, розваги від відомої студії DreamWorks доступні на борту шести лайнерів компанії Royal Caribbean, включаючи Voyager the Seas і Mariner of the Seas. Гості можуть не лише подивитися, але і взяти участь в яскравих шоу і парадах разом з мультиплікаційними персонажами. На кожному лайнері є 3D-кинотеатр, в якому можна подивитися останні новинки від студії DreamWorks.

На лайнерах Voyager the Seas і Mariner of the Sea також доступні фірмові атракціони – скалодром, спортивний майданчик, баскетбольний майданчик, поле для міні-гольфу на 9 лунок, льодовий каток, Royal Casino, прогулочна палуба Royal Promenade з ресторанами, барами і бутиками. Варто відмітити, що в наступному 2014 року Royal Caribbean вийде на ринок з декількома новинками. Одна з них – ультрасучасний лайнер Quantum of the Seas, що не має аналогів у світі. Також з’явиться новий продукт – круїзи по Середземному морю на найбільшому лайнері у світі Oasis of the Seas, який до цього борознив простори Карибського басейну. Крім того, бренд Celebrity наступного року представить нові короткі круїзи на 7 ночей по найпопулярніших містах Європи

Як повідомляв раніше журнал TRN, на російському ринку у компанії великі плани. Сьогодні близько 80% бронювань круїзів Royal Caribbean доводяться на Москву і Санкт-Петербург, але компанія має намір розширити географію своєї присутності в Росії за рахунок регіонів. За словами директора по розвитку бізнесу в регіоні ЕМЕА Royal Caribbean Cruises Ltd Наталії Бентас, цього оператор зможе досягти за допомогою своєї нової моделі розвитку бізнесу в Росії. Зараз Royal Caribbean продають в Росії Инфлот Круз енд Ферри, Магазин круїзів і подорожей, Круїзний центр нептун, а також генеральний представник по маркетингу Discover the World Marketing Russia.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.