Шопінг в Інтернеті

Завдяки інтернету, ми маємо можливість відчувати себе вільно в плані шопінгу. Поняття дефіциту, на щастя, пішло в минуле, і сьогодні питання придбання тих чи інших товарів впирається лише в гроші.

Завдяки інтернету, ми маємо можливість відчувати себе вільно в плані шопінгу. Поняття дефіциту, на щастя, пішло в минуле, і сьогодні питання придбання тих чи інших товарів впирається лише в гроші. Як же врівноважити свої бажання і фінансові кошти в оптимальному балансі? Все просто – почніть купувати на зарубіжних ресурсах, де часто проводяться акції і розпродажі, а підхід до системи ціноутворення максимально демократичний. Однією з таких торговельних майданчиків є Ебей – офіційний сайт російською поки відсутня, але знаходиться в активній розробці. Будучи одним з лідерів в сфері онлайн-продажів, американський eBay пропонує величезну кількість продукції в найрізноманітніших категоріях: одяг і взуття, електроніка, побутова техніка, косметика, книги, меблі і так далі.

Питання доставки посилок з Америки вирішується за допомогою посередників. Оскільки більшість продавців не хочуть зв’язуватися з міжнародними відправленнями, то місію перевізника виконують спеціальні компанії, які беруть на себе всю організацію транспортування та митного оформлення. І не тільки. Наприклад, сервіс пошепки надає ще цілий комплекс послуг, пов’язаних з основною діяльністю. Так як Ебей російською офіційний сайт ще не запущений, то за бажанням клієнта може здійснюватися ділове листування з продавцями англійською мовою, відкриватися диспути, а також вестися онлайн-торги по викупу цікавлять товарів.

Сама ж пересилання займає в середньому 10-15 днів і залежить, в першу чергу, від місця розташування замовника. У виграшному становищі перебувають мешканці Москви і довколишніх регіонів – для них період очікування буде мінімальним. Чим далі проживає покупець, тим тривалість доставки збільшується. При бажанні посилки можна консолідувати, тобто об’єднувати в єдине відправлення і, тим самим, економити на транспортних витратах.

Відсутність офіційного сайту Ебей російською Shopotam компенсувало власним онлайн-каталогом, адаптованим під російськомовних користувачів. Наявність фільтрів значно спрощує пошук потрібних позицій, даючи можливість вибирати лоти за розмірами, кольором, вартості, брендам і так далі. Оплата послуг посередника здійснюється за допомогою банківської карти, PayPal, Webmoney, грошових переказів і ще безліччю інших способів. Робіть покупки разом з пошепки – не пошкодуєте!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.