TUI в зимовому сезоні запропонує розширені варіанти відпочинку в ОАЕ і Таїланді

Підсумки цього літнього сезону в компанії TUI вже оцінили як позитивні, незважаючи на нестабільну політичну обстановку в країнах, які мають високий попит у туристів, повідомляє Асоціація туроператорів Росії(АТОР). У компанії розповіли, що майбутній зимовий сезон відпусток буде насичений пропозиціями по таких напрямах, як ОАЕ і Таїланд. Крім того, туроператор готовий запропонувати Гоа і гірськолижну Чехію, про що в ході брифінгу, присвяченого відкриттю зимового сезону в компанії, розповіли журналістам керуючий директор TUI Russia СIS Крис Моттерсхед і директор по маркетингу і продажам компанії Ивор Вукелик.

Представники компанії розповіли, що отримати добрі результати на єгипетському напрямі не склало труднощів, попри те, що цього літа турпотік в Єгипет помітно впав із-за масових акцій протестів і постійних рекомендацій МИД’ов багатьох держав відмовитися від поїздок на популярні курорти Червоного моря. Аналітик розповіли, що по Туреччині також спостерігалося різке зниження попиту під час проведення демонстрацій в червні, але темпи бронювання швидко відновилися, а після закриття Єгипту об’єми продажів по напряму збільшилися більш ніж на 25%. За підсумками сезону результати роботи по Туреччині обіцяють бути вражаючими.

Кріс Моттерсхед до пояснення свого колеги по проблемних напрямах додав, що проблема зниження продажів турів в Хорватію, яка була відмічена цього літа, пов’язана не стільки з введенням національних віз, скільки з непростим процесом їх оформлення. Повернувшись до теми Єгипту, фахівці компанії розповіли, що рекомендації МЗС РФ і Ростуризма утриматися від відвідування це країни змусили туроператорів внести коригування в програми зимового сезону. Представники TUI похвалилися успіхом на цьому напрямі, враховуючи, що ряд компаній зазнали колосальних збитків, TUI встиг переорієнтовуватися на інші напрями.

Між тим фахівці TUI Russia пояснили, що єгипетський напрям в зимовому сезоні найпопулярніший і турпотік в цю країну не вдасться замінити. Жодна країна не може порівнятися по попиту з єгипетським напрямом в зимовому сезоні, – пояснив пан Моттерсхед. У новому зимовому сезоні відпусток компанія підготувала для своїх клієнтів безліч новинок. Так, в асортименті з’явиться пляжний напрям Індії. Відправитися на ГОА можна буде з Москви, Санкт-Петербургу, Єкатеринбургу, Челябінська, Казані, Самари, Ростова-на-Дону, Краснодару. Новий зимовий напрям вже бере участь в акції Раннє бронювання, передбачаючої знижки в розмірі до 30% і зручні умови оплати.

За три тижні до Нового року – на початку грудня туроператор запропонує туристам гірськолижний сезон в Австрії. Цей напрям вибрали виходячи з опитувань і побажань клієнтів компанії, спираючись на їх думку, а також прогнози фахівців. Як з’ясувалося, багато росіян хотіли б почати гірськолижний сезон раніше, тобто відразу після появи стійкого снігового покриву. Свої чартери TUI запускає з 7 грудня по суботах в Зальцбург. Також варто відмітити, що туроператори вже зараз активно займаються підготовкою відпочинку росіян на період зимових відпусток і святкових вихідних. НТК Інтурист порівняй TUI готовий запропонувати напрями Таїланду і ОАЕ, а для спроможніших підготував ГОА і Емірати.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.