Відпочинок в Домінікані як альтернатива поїздки в Єгипет


Єгипет був незмінним лідером відпочинку біля моря навіть в зимовий період року, але у зв’язку з заворушеннями відбулися в країні доводиться шукати альтернативу.
На жаль, по ціновій політиці і розташуванню ці курорти були ближчі для громадян колишнього СНД, але бажання відпочити не зупинить туристів. У пошуках компромісу можна розглянути кілька напрямків, такі як Гоа, Таїланд, Домінікана і Балі. Хочеться приділити особливу увагу саме Домініканській республіці.

Розташована Домінікана в східній частині мальовничого острова Гаїті. Провідну роль в економіці республіки займає туристична галузь, що не дивно, адже щедра природа влаштувала тут вічне літо, що притягує туристів цілий рік. Міжгірська долина Сива славиться кращими курортами: Пунта Кана і Пуерто Плата, Плайя Баваро і Плайя Дорадо. Білосніжні пляжі, чиста вода бірюзового відтінку з незабутніми кораловими рифами, гори, які покриті тропічними лісами і різноманітні екзотичні квіти ось що ви побачите, побувавши в цьому тропічному раю.

Самобутність країни і первозданність природи приваблює мандрівників з кожним роком все більше і більше. Не малу роль в цьому відіграє і те, що Домініканська республіка зразок латиноамериканської культури з особливостями життєвого укладу, історією та архітектурою часів Епохи великих відкриттів. Райони країни, де були колонії, в 1990 році ЮНЕСКО оголосило Надбанням людства.

Розміреність пляжного відпочинку легко поєднується з екскурсіями і запальними ритмами національного колориту, притаманні розваги з екзотичними шоу. А домініканська кухня поєднує в собі кулінарні традиції і новації різних народів.

Домінікана була Іспанської колонією, то офіційною мовою стала іспанська. Незалежність колонія знайшла тільки в 1863 році 27 лютого, цей день як і раніше відзначають урочистостями і карнавальною ходою. Карнавал може початися в січні і триватиме до березня, адже гуляти місцеві жителі не тільки люблять, але і вміють. Спеціальні люди відповідають за музичні постановки і костюми для свята.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.