Заселення в будинок і перші проблеми

Отже роботи у нас не стало і нам довелося переїхати в наш новий будинок. Благо він був уже підготовлений.
Встигли ми тільки перевести речі і розпакувати їх, і першу ніч переночувати в будинку і почалися перші проблеми.
З самого ранку ми тільки прокинулися і попили кави, як у дворі з’явилися двоє чоловіків.
Ну, зайшли і зайшли, представилися фахівцями з електромереж і їм було потрібно оглянути наш лічильник. Ми їх звичайно ж впустили, і вони стали перевіряти лічильник. При перевірці виявилося, що пломба на лічильнику відсутній, хоча інеї дивно там вже все дроти позгнивали і прийшли в повну непридатність.
Вони відразу ж стали складати акт, ну і самі розумієте, сума там штрафна намічалася досить кругла.
Ми всі засмикалися і злякалися не на жарт. Я розумію, якщо б ми самі там пломбу зірвали і щось хімічили, але не наша вина це була. У підсумку ми їм пояснили, що тільки оселилися в будинок і готові все виправити.
Добре контролери тямущі попалися, ми відбулися штрафом в 600 гривень, але за умови, що протягом 3 днів буде змінений лічильник і зроблений новий введення електрики в будинок.

Новий лічильник

М-да, вот такая непруха і в перші дні проживання в будинку. Нічого не поробиш, добре гроші на той час були, так як ми тільки приїхали.
Відразу ж після візиту контролерів ми з тестем поїхали в район за новим лічильником і кабелем для введення. І ввечері вже монтували новий введення електрики в будинок.
В результаті отбашлялі за лічильник 900 гривень, і кабелю взяли ще на стільки ж.
Він був змонтований буквально за два дні, я подзвонив в електромережу, і попросив прислати спеціаліста для пломбування нового лічильника. Добре, що вони з цією справою довго не тягнули і буквально після обіду вже приїхали і опломбували новий лічильник, що обійшлося мені ще в 600 гривень. Разом за новий вод в будинок я заплатив в цілому 3000 гривень.
Вони, звичайно ж, хотіли ще й новий проект на електрику робити, але я їх вмовив залишити це на потім, так як будемо проводку міняти і інше електрообладнання, і вони погодилися.
Ось власне з електриками так і порішили всі проблеми.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.