На Haima 7 ви можете легко підкорити Еверест

Haima7, позашляховик, випущений китайським виробником HaimaAutomobileGroup, був представлений філією етойкомпании в Росії(Haima Russia Co) в липні 2013 року. Haima7 – це перша модель, представлена Haima Russia Co. Цей автомобіль був розроблений спеціально для ринку Росії(потужний і ефективний двигун, обігрів сидінь). Ще до його запуску в Росії, Haima7 пройшов європейську сертифікацію і отримав сертифікат Схвалення Типу Транспортного Засобу в РФ. Автомобіль Haima 7 був запущений в Китаї в 2010 році і відтоді став однією з найуспішніших моделей HaimaGroup. У тому ж році це авто неодноразово було відмічене нагородами багатьох китайських засобів масової інформації(два найбільші китайські сайти – SINA and NETEASE, відома китайська газета – ChinaAutomotiveNews).

У 2010 році Haima 7 був вибраний в якості офіційного автомобіля для транснаціонального авторалі SilkRoadandRenaissanceTour, який був організований Міжнародним Cоветом по охороні пам’ятників і історичних місць(ICOMOS) і Медіа Альянсом Китаю в цілях зміцнення економічного і культурного обміну між країнами, через які проходив шлях Haima7. Міжнародна команда пройшла 15 000 км від Сиань(Китай) до Риму(Італія), що складає 8 країн за 55 днів. Ця подорож відбулася, незважаючи на складні погодні і дорожні умови(пустелі Гобі, плато.). Впродовж усього пробігу жодна машина не була зламана, і жодній машині не знадобилася заміна запасних частин.

У вересні 2012 року Haima 7 був вибраний в якості єдиного автомобіля для здійснення експедиції через Еверест(6 000 км за 22 дні). Експедиція Haima 7 через Еверест є найбільшою культурною експедицією, організованою спільно Haima Automobile, Китайською Асоціацією по Наукових Експедиціях і Китайських Медіа Альянсом. Основною метою цієї поїздки було привертання уваги громадськості до питань довкілля, екології і культурної спадщини Евересту. Ця експедиція почалася на Тібеті і, пройшовши через північний схил Евересту з боку Непалу, завершилася на південному схилі Евересту. Очевидні переваги Haima 7 допомогли успішно виконати цю подорож в 6 000 км за 22 дні(у цій моделі автомобіля досить багато місця для водіїв, пасажирів і багажу, а також для необхідного робітника устаткування).

Простішому і комфортнішому водінню сприяли також 5-ступінчаста коробка передач, автоматизований контроль швидкості і круїз-контроль. Це була подорож, що проходить на висоті понад 4 000 м з низьким вмістом кисню, що все ж не змогло зупинити Haima 7, оскільки ця модель має двигун DVVT з великою економією палива і прекрасними показниками потужності. У Гімалаях різниця денної і нічної температур може досягати 20 градусів Цельсія. Для досягнення однакової температури усередині автомобіля упродовж усієї подорожі Haima 7 використовує автоматичний кондиціонер повітря, а також обігрів сидінь, який немало допоміг водіям в цій поїздці.

Haima 7 пройшла більше 200 км шляху по кам’янистій дорозі, усипаній гравієм, льодом, що іноді зустрічається, і 300 км по гірській дорозі з множиною віражів і крутих поворотів. Усе це стало можливим завдяки досконалому устаткуванню цього автомобіля : європейські шасі для позашляховиків, ABS + EBD + BAS, гальмівна система brake override systems, контроль тиску в шинах, високоміцний борированний сталевий корпус 3Н, 4 подушки безпеки для передніх сидінь і ESP + TCS. Ця експедиція на Haima 7 була успішно завершена, що сприяло успішному іміджу цієї марки. Високу ефективність цього автомобіля можна пояснити 15-річною плідною співпрацею між Haima і Mazda, що дозволило значно поліпшити технології виробництва і контролю якості(Haima став 1-м китайським виробником автомобілів, який отримав сертифікати якості ISO9001 і ISO/TS16949).

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.