Луксор

Щорічно мільйони туристів приїжджає до Єгипту в красиве місто Луксор. Це місто побудований на місці стародавньої столиці Єгипту – Фів. У цьому місті відображена вся історія Єгипту у вигляді найдавніших архітектурних пам’ятників і скульптур фараонів, які представляють величезну цінність для дослідників-любителів старовини і для туристів усього світу.

Луксор

Місто Луксор називають «музеєм під відкритим небом» .У Луксорі варто відвідати такі місця, як Долину Царів, де можна побачити Фиванский пік, який нагадує піраміду, і Долину Корольов, де знаходиться сімдесят гробниць (оглянути можна лише деякі гробниці, оскільки інші закриті) .

Обов’язково варто побувати в Луксорськом і Карнакському храмі. Карнакський храм являє собою не просто будівля, а ціле місто, тому для того щоб його оглянути потрібно витратити цілий день. Цей храм дивно красивий і унікальний.

Ще однією визначною пам’яткою Луксора є Долина ремісників. У цій долині збереглося кілька древніх ремісничих будинків. Так само в цьому селищі можна побачити гробниці некропольскіх ремесленніков.В Луксор найкраще їхати взимку, так як влітку там дуже жарко (температура в Луксорі в літні місяці може досягати до 50 градусів тепла) і оглядати визначні пам’ятки дуже втомлює.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.