У Москві відкрився новий майданчик для проведення заходів

У історичному центрі Москви, поряд з Сухаревской площею, відкрився майданчик для організації конференцій, семінарів, круглих столів, виставок і інших заходів – Будинок прийомів Садове Кільце. Новий діловий центр є частиною однойменного готельного комплексу, але розташований у будівлі, що окремо стоїть. Таким чином, гості Будинку прийомів під час проведення заходів не порушують спокій постояльців готелю, але при цьому мають можливість користуватися розвиненою інфраструктурою готелю.

У Будинку прийомів Садове Кільце розмістилося чотири багатофункціональні зали загальною місткістю до 260 чоловік. Кожен з них обладнаний сучасною презентаційною технікою, професійною аудіоапаратурою, системою кондиціонування і дозволяє проводити заходи будь-якого формату, від прес-конференцій до зустрічей на вищому рівні. Площа найбільшого Павлівського залу складає 87 кв. м.

Конкуренція на столичному ринку комерційної нерухомості в сегменті приміщень для організації ділових заходів досить висока. Проте про повне насичення ринку говорити доки ще рано. Нові об’єкти з’являються рідко, а у старих гравців устаткування занепадає, приміщення вимагають додаткового ремонту. Тому у мене немає сумнівів, що новий Будинок прийомів Садове Кільце матиме великий попит, – говорить генеральний директор компанії Акорд Менеджмент Груп, що управляє, Катерина Гаранина.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.