Стилі і кольори ванної кімнати

Ванна в червоному кольорі допоможе швидше прокинутися, а ввечері вантаж денних турбот найкраще «змити» з себе у ванній, вирішеною в синьо-блакитній гамі. Свіжо і оригінально виглядає у ванній бірюзова мозаїка з вкрапленнями білого і різних відтінків зеленого.

Дуже «смачно» виглядає ванна, виконана в гамі біло-молочних, мідних, бурштинових і шоколадних тонів з дерев’яними елементами в обстановці. Солідно і стильно виглядають ванні, вирішені в перлинно-сірих тонах з великою кількістю металевих елементів.

Обережніше з чорним кольором! Як і фіолетовий, «в чистому вигляді» він пригнічує і робить негативний вплив.Тому краще використовувати ці кольори в якості доповнюють, другорядних. Їх можна сміливо комбінувати з життєрадісним жовтим, білим або перлинно-сірим.

Тепер розглянемо стилі і модні тенденції, стосовно колористическому рішенням ванної кімнати.

Новий брутализм – це нарочито створене враження брутальності. Різкі форми, прості матеріали. Всі поверхні – шафи, стільниці, умивальник, ванна – прямокутні і великовагових. Квадратні дзеркала розміщаються на тлі однотонної плитки в чорно-сіро-білій гамі.

Протилежність бруталізму – стиль кантрі. Ванна кімната в стилі кантрі зазвичай вирішена в зеленуватих, рожевих, жовтих або ніжно-блакитних тонах. Органічно виглядають квіткові орнаменти і клітина. Як аксесуари тут присутній плетена або дерев’яна меблі, кошики для білизни, вишиті рушники і фіранки, сантехнічні елементи в вінтажному стилі. Тільки увійшовши в таку життєрадісну ванну, вже відчуваєш себе свіжішим. Якщо вам знадобилися якісні аксесуари для ванної кімнати, на сайті santehart.com ви знайдете великий вибір унікальних дизайнерських аксесуарів.

Дуже близький до попереднього ретро-стиль. Тут присутні ті ж вантажні сантехнічні елементи, стилізовані «під старовину», об’ємні ящики для білизни, дзеркало в простій дерев’яній рамі, штучно зістарені меблі. В обробці переважають квіткові орнаменти, а також «затишні» відтінки коричневого і гірчичного.

Як і раніше затребуваний у ванній кімнаті стиль хай-тек. Серед його основних ознак холодний блиск хромованого металу і лаконічне скло. В якості колірного рішення найбільше підходять шляхетний перлинно-сірий, ненав’язливий білий, відтінений чорний кольори. У такий інтер’єр непогано додати яскраві кольорові акценти у вигляді окремих кахельних плиток насиченого кольору, світильників, рушників і т. Д. Однак, щоб не переборщити, як колірні акценти вибирають не більше одного-двох кольорів. Інтер’єр ванної кімнати повинен мати у своєму розпорядженні до приємних, теплим думкам, а так само відмінного настрою, польоту душі, тому, кольору для нього потрібно підбирати, враховуючи не тільки модні тенденції, але і побажання домочадців.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.