Як орендувати чартерний літак?

У наше століття, коли авіаперельоти стали повсякденним і звичайним видом транспорту, кожен стикався з таким поняттям, як оренда бізнес джета. Але що такий тип оренди з себе представляє і як придбати на нього квитки знають поки не всі.

аренда чартера

Трохи загальних відомостей

Чартерним авіарейсом називають такий тип перевезення авіатранспортом, коли повітряне судно замовляється якоюсь компанією, що не займається безпосередньо авіаперевезеннями, і вже вона виступає організатором польоту. Такі польоти не вносяться в загальний розклад, який можна побачити в будь-якому аеропорту, на сайтах авіаперевізників або у агентств з продажу квитків. Всі квитки поширює компанія-організатор, яка орендувала літак. Найчастіше таким бізнесом займаються туристичні компанії, які для гарантованого перевезення своїх клієнтів фрахтує повітряне судно (особливо це актуально для великих турфірм в «гарячий сезон»).

Оренда чартерного рейсу

Якщо Ви замислилися над орендою чартерного рейсу, тоді Вам неодмінно потрібно перейти за посиланням:аренда чартера. Для оренди літака в даний час є всі можливості і це не складає особливих труднощів – звернувшись в вищенаведену компанію можна домовитися про умови та укласти договір на чартерний переліт. Всю польотну підготовку, включаючи документи, які регламентують умови польоту, бере на себе авіакомпанія. Клієнту залишається тільки підписати договір і оплатити послуги з нього.

Причини нестандартного перельоту

Причин для організації нестандартного перельоту може бути набагато більше, ніж розпал відпускного сезону від необхідності разового перельоту робочого колективу компанії або спортивної команди, до приватної необхідності в перельоті великої приватної групи людей, наприклад в рамках весільної подорожі.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.