Поєднуємо туризм і шопінг

Це поїздка в інше місто або держава з метою провести час в магазинах і торгових центрах, запасаючись різними товарами. Такий вояж популярний як серед звичайних мандрівників, спраглих придбати що-небудь ексклюзивне або недороге, так і в суспільстві підприємців, які здійснюють великі закупівлі. Якщо ж ви не збираєтеся найближчим часом куди-небудь їхати, зверніть увагу на ЗНИЖКИ І АКЦІЇ В СУПЕРМАРКЕТАХ .

Наприклад, в тій же Туреччині можна придбати взуття оптом дешево для подальшої реалізації її на території рідної країни.

різновиди

Шопінг-туризм буває сезонним і цілорічним. Перший зазвичай має місце тоді, коли в країнах, куди направляється мандрівник, відбуваються глобальні розпродажі. У певні дні або тижні в таких державах (до яких можна віднести Італію, Францію, США та ін.) Підприємці роблять сезонні знижки, завдяки чому поїздка туди в цей час ознаменується дуже вигідними придбаннями. У деяких країнах періоди розпродажів закріплені на законодавчому рівні.

Цілий відправлятися в шопінг-тури можна в Туреччину і Китай. Тут вигідні придбання вдасться зробити завжди. Ці держави сьогодні взяли на озброєння підприємливі люди, які організовують постачання недорогих товарів або ж продають їх поштучно нашим співвітчизникам безпосередньо через Інтернет. Найпопулярнішими продуктами для цих цілей є взуття, одяг, електроніка та сумки опт.

Географія

Найбільш затребуваними місцями для шопінгу в світі визнані:

Лас-Вегас;
Париж;
Мілан;
Майамі;
Нью Йорк.

Але для наших співвітчизників здійснювати такі далекі поїздки лише для того, щоб що-небудь купити, невигідно. А тому в шопінг-тури росіяни часто відправляються в країни Близького Сходу і Європи.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.