Друга частина Russian Tourism Road Show стартує в КНР 23 вересня

З 25 по 26 вересня 2013 року в р. Хейхе(провінція Хейлунцзян) відбудуться заходи другої частини Russian Tourism Road Show в КНР, організаторами яких виступають Федеральне агентство по туризму і Туристична асоціація Світ без меж. Метою проведення цього масштабного форуму стане активізація діяльності ділових кіл, що займаються розвитком інвестиційної співпраці і туризму в прикордонних регіонах Росії і Китаю. Місце проведення вибране невипадково: провінція Хейлунцзян є центром російсько-китайського пограничного туризму і одночасно діючим майданчиком спільних російсько-китайських інвестиційних проектів у сфері туріндустрії. Хейхе – міський округ в провінції Хейлунцзян – розташований на березі Амура, навпроти російського міста Благовєщенська, з яким пов’язаний регулярним річковим повідомленням.

Саме тому увага учасників буде спрямована на питання розвитку туризму в Приамур’я і реалізацію спільних інвестиційних проектів в регіоні. Професіонали туристської галузі і експерти з інвестиційної тематики, ініціатори інвестиційних проектів і інвестори, візьмуть участь в обговоренні питань, пов’язаних з розвитком прикордонної інфраструктури туризму, популяризації комбінованих маршрутів і програм. Перший день заходу буде присвячений проблематиці створення сприятливого інвестиційного середовища, зміцненню співпраці між туристичними центрами Росії і Китаю і стимулювання розширення співпраці в області туризму. Крім того, 25 вересня 2013 року одночасно із заходами Russian Tourism Road Show в Хейхе відбудеться Третій форум по співпраці у сфері туризму між регіонами Росії і Китаю.

Китайській стороні будуть представлені презентації вітчизняного туристського продукту і інвестиційних проектів. У тому числі російсько-китайський проект Великий Амур, нові туристичні маршрути – Міста-близнюки, Острів Великий Усурійський. У другий день Russian Tourism Road Show обговорюватиметься реалізація інвестиційних проектів в області оздоровчого і лікувального туризму. Учасникам заходу буде представлені презентації російських і китайських туристських оздоровчих зон і проектів. У заходах планують взяти участь представники туристських адміністрацій Республіки Бурятія, Амурською, Володимирською, Томською областей, Хабаровського краю і інших регіонів Росії.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.