У Угорщині трохи не зіткнулися два пасажирські потяги

Із-за відмови електронної системи безпеці залізничної гілки, два пасажирські потяги, що рухалися один назустріч одному по одній колії, зупинилися на відстані менше ста метрів. Про це повідомляє угорське інформагентство МТІ. Система автоматизованого управління не спрацювала, оскільки напередодні один з кабелів був пошкоджений будівельною технікою. Сигнальні пристрої між станціями не діяли. Тому усі потяги на лінії здійснювали рух зі зменшеною швидкістю і обережністю. Незважаючи на це, два склади все ж відправилися один назустріч одному, а зіткнення вдалося уникнути лише завдяки їх невисокій швидкості, – говориться в заяві прес-служби Угорської державної залізниці.

Відповідно до заяви угорської залізниці, близько 11 година. ранки в суботу пасажирський потяг, який рухався з будапештського вокзалу Келенфелд через невстановлені обставини виявився на одній гілці з експресом Тубеш Интерсити, який прибував у Будапешт з г.Пейч. Максимальна швидкість потягів на той момент складала 15 км/год., вони зупинилися на відстані близько ста метрів, завдяки цьому катастроф вдалося уникнути, – підкреслюється в повідомленні.

З метою з’ясування обставин події і визначення відповідальних Організація безпеки на транспорті і угорська поліція почали кримінальне розслідування за фактом порушення правил безпеки на транспорті. Графік руху потягів на залізничних лініях Будапешт-Пейч, Будапешт-Сейкешфегервар і Будапешт-Таполца відновлене цієї ночі після закінчення ремонтних робіт.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.