У Каркасон уперше полетять чартери з Москви

Туроператор Данко анонсував новий туристичний маршрут у Францію, на південний захід країни в Каркасон. Компанія організовує чартерні рейси в це середньовічне місто на період новорічних свят. Про це у рамках презентації нового продукту розповіла генеральний директор Данко Оксана Люлинцева.

За її словами, два рейси Уральських авіаліній – один з Москви і один з Краснодару відправляться в Каркасон 30 грудня і повернуться назад 6 січня. До нашого здивування, в невеликому Каркасоне, всього в 7 кілометрах від міста, виявився великий аеропорт, який в змозі прийняти Аеробуси А310 і А320, – відмітила Оксана Люлинцева. Каркасон – найкрасивіше середньовічне місто, я була зачарована, потрапивши туди уперше, – поділилася враженнями пані Люлинцева – там 300 сонячних днів в році, в січні температура повітря досить комфортна – близько 15 градусів.

Як розповіла керівник московського офісу агентства по туристичному розвитку Франції Atout France Інеса Короткова, Каркасон щорічно відвідує близько 3 млн туристів. Місто славиться середньовічним замком, оточеним кріпосною стіною, винами, гастрономією, а також амфітеатром на 3 тисячі глядачів, в якому регулярно проходять рицарські бої, концерти і свята. Каркасон включений в список об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Окремо в цей список включений знаменитий Південний канал, який був проритий в XVII столітті. Він сполучає Атлантику і Средиземноеморе.

Тури формуватимуться на базі трьох готелів: п’ятизірковий DeLaCite і чотирьохзоряні BestWestern LeDonjon і Mercure Carcassonne Porte DeLaCite. Вартість пакетів складе від 60 до 80 тисяч рублів, залежно від категорії готелю, і включатиме переліт, проживання і декілька екскурсій, у тому числі оглядову екскурсію по місту, екскурсію в Тулузу, яка розташована в 100 кілометрах від Каркасона, а також в столицю Провансу місто Авіньйон і іспанську Барселону. Безпосередньо новорічна програма оплачуватиметься додатково. Надалі компанія Данко має намір продавати аналогічний тур з перельотом до Барселони.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.