Тиждень туризму пройде в Хабаровському краю

У Хабаровському краю з 19 по 29 вересня уперше пройде Тиждень туризму, приурочений до професійного свята – Всесвітнього дня туризму, повідомляє прес-служба губернатора і уряди Хабаровського краю. У рамках Тижня туризму для школярів, студентів і усіх зацікавлених історією крайової столиці будуть проведені оглядові екскурсії. Напередодні 75-річчя Хабаровського краю екскурсія з відвідуванням найбільш значимих історичних місць міста буде організована і для ровесників регіону, – відзначається в повідомленні.

У благодійній акції Упізнай свій край візьмуть участь вихованці дитячих будинків і шкіл-інтернатів. Студенти туристської спеціальності Далекосхідного державного університету шляхів сполучення проведуть екологічну акцію у Большехехцирском державному заповіднику. Також заплановано проведення круглих столів за участю представників туристських, страхових компаній і управління по туризму міністерства культури краю.

Крім того, відбудеться презентація туристсько-інформаційного центру при Хабаровському крайовому музеї імені Гродекова. Кращих представників туристської галузі привітає на урочистому прийомі губернатор Хабаровського краю, – говориться в повідомленні.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.