Влітку жителі Єкатеринбургу віддавали перевагу економічному відпочинку

Літній сезон 2013 року видався непростим для уральських туроператорів: туристи у своїй масі вибирали недорогі зарубіжні напрями, серйозно знизилася середня вартість турів, а відпочинок на території Росії втратив минулу популярність.

Ми зафіксували зниження середньої вартості туру приблизно на 20% в порівнянні з влітку минулого року. Кількість туристів за сезон не скорочувалася, навіть спостерігалося 5% зростання, але люди віддавали перевагу бюджетним напрямам: Туреччину, Грецію, Болгарію, Іспанію і Єгипет(до того, як з цією країною у черговий раз почалися проблеми). У сегменті дитячого зарубіжного відпочинку завжди популярну Туреччину витіснили дешевші напрями: острівна Греція(переважно, о. Кріт) і Болгарія. Тенденція до економії видно і по вибору готелів : якщо ще рік тому були затребувані люксові готелі 5(клієнти навіть ображалися, якщо їм пропонували менший клас), то цього літа туристи віддавали перевагу готелям 3-4*, – розповіла директор ГК Зима-літо Ольга Гуляр.

Доля турів по Росії, за словами Ольги Гуляр скоротилася, в середньому, на 30%. Менше сталі купувати тури в Санкт-Петербург, Краснодарський край, знизилася доля річкових круїзів. Серед тих, хто все ж бажав провести відпочинок в рідній країні, користувалися популярністю тури на Алтай, оз. Байкал.

Тури по Росії нині не можуть конкурувати із зарубіжними по співвідношенню ціна/якість. Наприклад, практично будь-який чартерний рейс обходиться дешевше за регулярний російський рейс, і різниця в розвитку інфраструктури для відпочинку величезна. Не виключено, що в майбутньому їх популярність продовжити падати, – додала вона.

Що стосується осені і взимку найвищий попит матимуть такі напрями, як Індія, ГОА, Тайланд і Домініканська Республіка. Наймасовішим напрямом, у тому випадку, якщо не налагодиться обстановка в Єгипті, стануть ОАЕ через велику кількість чартерних і регулярних рейсів(рейси в ОАЕ з Єкатеринбургу сьогодні є у трьох авіакомпаній, рейси виконуються до 6 раз на тиждень) і нижчою, в порівнянні з іншими, дальності перельоту. Раннє бронювання на ці напрями вже відкрите.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.