Жарка пора для Japan Airlines

Великі ілюмінатори із стеклами, що електронний-затемняються, світлодіодне освітлення салону, збалансований рівень вологості і тиску в кабіні, підвищена стійкість до турбулентності – лайнер мрії утілив в собі усі фундаментальні інновації. На борту лайнера ви почуватимете себе як вдома, завдяки бездоганному сервісу у поєднанні з традиційною японською гостинністю.

Скористайтеся можливістю відвідати дві грандіозні події цієї осені в Японії – Гран-прі Формули 1 на трасі Судзука(11 – 13 жовтня) і 43-й Міжнародний Токійський автосалон(22 листопада – 01 грудня). Мандрівників чекають усі новинки світового автомобілебудування. Від швидкості легендарних болідів просто захоплює дух. Погода коштує прекрасна – м’яка і тепла. Подорож восени в Японію – це можливість ще трохи продовжити наше недовге літо. Авіакомпанія JAL постаралася зробити переліт економічнішим – від 726 євро, включаючи усі збори, з Москви в Токіо і назад!

Пасажирам салону бізнес-класу буде запропонована дегустація сирів, зроблених на острові Хоккайдо. У кожного сорту сиру свій неповторний смак і аромат. До кожного виду сиру бортпровідники JAL, минулі курси сомельє, допоможуть підібрати відповідне вино або саке. Так пасажири зможуть повною мірою оцінити унікальний смак і аромат кожного сорту сиру.

Авіакомпанія Japan Airlines оголошує про запуск нового фірмового аромату, спробувати який можна буде вже з 20 вересня 2013 року в залах очікування аеропортів Нарита(Токіо), Ханеда(Токіо) і Титосе(Саппоро).

У ароматі гармонійно сплелися ноти японського кипариса з префектур Нагано і Аомори, соснової хвої з префектур Хоккайдо і Гифу, цитрусів з префектури Коти. Також до складу аромату входять нотки сандалового дерева, трояндова вода і лаванда. У пасажира буде вибір: або легкий і освіжаючий денний аромат, або розкішний і складний вечірній аромат. Авіакомпанія Japan Airlines прагне в кожній дрібниці проявити свою турботу про пасажирів і подарувати мандрівникам найприємніші враження.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.