Представники Доломітових Альп приїхали в Москву і відкрили гірськолижний сезон

Доломітові Альпи – найпопулярніший у російських гірськолижників в Італії регіон катання, що об’єднує 12 курортів, 1200 км трас і 450 підйомників. Учора представники курортів побували в Москві з традиційною презентацією гірськолижних можливостей курорту для туроператорів і журналістів. Доломітові Альпи розташовані в північній частині італійського чобота. Це не дуже високі, але надзвичайно мальовничі гори, що дістали свою назву завдяки однойменній гірській породі – доломіту, з якої вони, в основному, полягають. Доломіт на заході забарвлюється в рожевий колір, завдяки чому скелясті списи гір на тлі білого снігу здаються червоно-рожевими.

Втім, росіян Доломіти притягають не стільки красою, скільки великою зоною катання і, головне, знаменитим 40-кілометровим круговим маршрутом навколо гори Мармолада Селла Ронда. Завдяки продуманій системі підйомників по Селле Ронде можна їхати майже цілий день(залежно від кваліфікації лижника), не повторюючи одних і тих же трас, і повернутися в точку початку маршруту. Найпопулярніші курорти в Доломітах – Валь ди Фасса, Валь Гардена, Кортину д’Ампеццо, Арабба, Альта Бадия, Кронплатц і інші. За словами прес-аташе консорціуму Dolomiti Superski(DSS) Диего Клара, в 2013 році турпотік з Росії на курортах Доломітових

Директор по маркетингу DSS Герхард Ванци відмітив, що Доломітові Альпи пропонують хороші умови для відпочинку лижників з дітьми. Траси не переобтяжені, скрізь можна швидко добратися. Цього року ми пропонуємо безкоштовні ски-пасси для дітей до 8 років і знижка 30% для дітей до 16 років. У кінці сезону – з 15 березня до 21 квітня – для дітей до 8 років ски-пасс і готель будуть безкоштовними, а до 16 років знижка на ці послуги складе 50% , – розповів він. І додав, що цього року на багатьох курортах з’являться нові сучасні підйомники з високою пропускною спроможністю.

Пару років назад компанія Dolomiti Superski впровадила незвичайну послугу. Купуючи ски-пасс на увесь регіон катання, турист увечері може ввести його номер на сайті компанії і подивитися, скільки кілометрів трас він проїхав і якою кількістю підйомників скористався. Цього року компанія удосконалила цю систему, додавши до неї можливість виміру не лише кількості пройдених трас, але і самопочуття.

Так, якщо лижник проїхав менше 1,3 км, смайлик буде дуже сумним. Від 1,2 до 2 км – трохи більше усмішливим, від 2 до 3 км – веселим, і від 3 до 3,8 км – дуже веселим. А тим, хто відкотив більше 4 км, запропонують відпочити і набратися сил. Як розповів пан Ванци, система смайликов створена на базі досліджень учених Інсбруку і Зальцбурга, що з’ясували, скільки енергії спалюється під час катання, і який його вплив на організм з точки зору фізичного стану і гарного настрою. Смайлики можна побачити за підсумками кожного дня або тижневого катання. Євгенія Кареева, спеціально для RATA – news

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.