Істинні традиції готелів Hton уперше сталі доступні в Росії

Бренд Hton by Hilton оголошує про відкриття свого першого готелю на території Росії. Hton by Hilton Voronezh став першим готелем міжнародної готельної мережі в місті і 21-м готелем Hton на території Європи, зробивши цей бренд середнього цінового сегменту доступним і в Росії. Hton by Hilton входить до складу десяти глобальних готельних брендів компанії Hilton Worldwide. Гості готелів цього бренду цінують прекрасне співвідношення ціни і якості, а також єдині стандарти сервісу, комфортабельні номери і фірмову доброзичливу культуру обслуговування, яку називають Хемптоналити(Htonality). Гостей будь-якого готелю мережі завжди чекають фірмові сервіси, серед яких безкоштовний Wi, – Fi, гарячий сніданок, послуги для проведення бізнес-заходів і можливість скористатися фітнес-центром. Кожен номер має привабливий дизайн і укомплектований найсучаснішим устаткуванням.

Центральне місце в номері займає зручне фірмове ліжко Hton(Clean and Fresh Hton Bed™). Гості готелю отримують 100% гарантію бренду Hton, яка обіцяє максимально комфортне перебування в готелі і якісне обслуговування персоналу. Ми з радістю відкриваємо перший готель Hton by Hilton в Росії, який став 21-м готелем нашої мережі в Європі. Ми гордимося якістю наших готелів і культурою обслуговування, яку ми називаємо Htonality. Ми пропонуємо 100% – у гарантію якості Hton, яка дозволяє нашим гостям, якщо їх щось не влаштувало, не платити за послуги готелю, – говорить Філ Корделл(Phil Cordell), керівник Hilton Worldwide, що відповідає за розвиток бренду Hton.

Готель Hton by Hilton Voronezh розташований в діловій частині міста, недалеко від найважливіших об’єктів транспортної інфраструктури, серед яких вокзал Вороніж-1 і Міжнародний аеропорт Воронежа. Готель на 148 номерів займає 12 поверхів, загальною площею 7 485 квадратних метрів. Будівля готелю розташована в 10 хвилинах ходьби від центру міста, торгового центру Галерея і основних пам’яток Воронежа. Місто Вороніж, розташоване в Центрально-чорноземному регіоні Росії, має багату культурну спадщину: безліччю історичних будівель, вулиць, музеїв і театрів. На території міста, розділеного на дві частини річкою Вороніж, є безліч прекрасних парків і монументів, найвідомішими з яких є пам’ятники Пушкіну і Петру I. У вечірній і нічний час місто зустрічає гостей безліччю ресторанів, барів і нічних клубів.

Гості, що приїхали в місто з діловими цілями, можуть скористатися послугами конференц-залу готелю Hton by Hilton Voronezh, в якому комфортно розмістяться до 30 чоловік. Крім того, до послуг гостей пропонується вісім переговорних кімнат загальною місткістю до 200 чоловік, обладнаних найсучаснішою технікою і розташованих на території багатофункціонального центру поряд з готелем.

Уперше у Воронежі з’явився готель під управлінням міжнародної готельної мережі. Ми гордимося своєю роботою і з нетерпінням чекаємо перших гостей, які зможуть оцінити нашу фірмову культуру обслуговування. Зручне розташування і безкоштовний бізнес-центр дозволяють готелю Hton by Hilton Voronezh запропонувати гостям міста новий рівень високоякісного сервісу, – коментує Зок Рустамович(Zok Rustamovich), Керівник готелю Hton by Hilton Voronezh. Як і в усіх інших готелях Hilton Worldwide, гості Hton by Hilton Voronezh зможуть зарахувати на свій рахунок бонусні бали програми Hilton HHonors, що охоплює більше 4 000 готелів Hilton по всьому світу. Тільки у рамках програми Hilton HHonors учасникам надається можливість бонусного бронювання у будь-який день року і одночасного накопичення балів і миль.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.