Відразу два проекти знаменують прихід Hilton в Грузію

Позавчора компанія Hilton Worldwide повідомила про підписання двох угод про управління, які знаменують її вихід на ринок Грузії. Так, влітку 2014 року в приморському місті Батумі дебютує флагманський бренд Hilton Hotels Resorts, а в столиці Грузії, Тбілісі, в 2016 році з’явиться готель середнього класу Hilton Garden Inn. Грузія є зростаючим напрямом ділового і досугового туризму, і ми дуже раді підписанню угод по двох окремих угодах, які уперше дадуть цій країні два нові готельні бренди світового класу. Hilton Worldwide росте в усій Східній Європі, так що ми убачаємо значні можливості для того, щоб нести якісні брендові послуги розміщення в цей регіон, – прокоментував Патрік Фитцгиббон(Patrick Fitzgibbon), старший віце-президент Hilton Worldwide по розвитку в країнах Європи і Африки.

Висококласний готель Hilton Batumi бренд Hilton Hotels Resorts відкриє в партнерстві з компанією Tourinvest Ltd. До номерного фонду готелю увійдуть 247 номерів. Також готель запропонує до послуг гостей ресторан і прекрасний бар на даху з видом на Чорне море. Він розташовуватиметься поблизу таких привабливих місць, як пляж і Приморський парк Батумі, і в той же час недалеко від центру міста і торгового порту. Багатофункціональний комплекс матиме зону роздрібної торгівлі, казино і спортивно-оздоровчий клуб, безпосередньо сполучені з готелем проходом, а також підземну парковку.

Роб Паллески(Rob Palleschi), глобальний керівник мережі готелів Hilton Hotels Resorts, додав: Батумі останніми роками притягає значні інвестиції у своє відродження в якості стильного курорту, і ми дуже раді стать одним з перших глобальних брендів, що забезпечують собі присутність в цьому місті. Завдяки своєму прекрасному зовнішньому вигляду і вражаючим видам на Чорне море, Hilton Batumi стане неповторним місцем для відпочинку і дозвілля, пропонуючи при цьому чудові можливості для проведення конференцій і заходів. Другий готель компанії в Грузії, Hilton Garden Inn Tbilisi Chavchavadze, займе 14-поверхову будівлю в центрі фінансового кварталу Тбілісі. Готель з номерним фондом 165 номерів розміститься в престижному місці на проспекті Чавчавадзе, де знаходиться багато банків, головних офісів комерційних організацій і магазинів. Девелопером і компанією, що управляє, стане Redix.

Адріан Куррі(Adrian Kurre), глобальний керівник бренду Hilton Garden Inn, відмітив: Тбілісі є центром промисловості і торгівлі, що активно розвивається, і ми вважаємо, що наш бренд ідеально підходить для заповнення пропуску на ринку цього міста в сегменті готелів середнього класу з орієнтацією на потреби бізнесу. Усі характерні риси нашого бренду розраховані на те, щоб відгукуватися на запити сучасних людей, що постійно знаходяться в русі, і піклуватися про те, щоб їх проживання у нас було необтяжливим і приємним. Ми дуже раді, що зможемо пропонувати ці послуги в Тбілісі і намагатимемося встановлювати нові критерії для готелів середнього цінового рівня в грузинській столиці.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.