Дітей в Комі возитимуть на екскурсії в ГУЛАГ і шахти

Глава Комі В’ячеслав Гайзер вважає, що уроки пам’яті в місцях колишніх таборів Гулага дадуть можливість школярам регіону краще дізнатися про історію своєї країни, а екскурсії по шахтах вугільних підприємств допоможуть підвищити престиж гірницької професії у молоді. З ініціативою організації екскурсій і уроків пам’яті Гайзер виступив в четвер у рамках міжнародного турформа Їжак в Сиктивкарі. Перший міжнародний форум по розвитку туризму Їжак, ініціатором і організатором якого виступає уряд Комі, проходить в столиці регіону з 11 по 13 вересня. У нім беруть участь більше двохсот експертів(підприємці, учені, громадські діячі, представники органів влади) по розвитку туризму з Росії, Литви, Канади, Румунії, Австрії, Фінляндії, Угорщини, Фінляндії, Норвегії.

Глава Комі В’ячеслав Гайзер 12 вересня на прес-конференції заявив про те, що один з пріоритетних видів в’їзного туризму, на розвиток якого влада Комі робить ставку, – меморіальний. За його словами, останніми роками в Комі активно приїжджають з Росії і з-за кордону учені, а також пересічні громадяни, чиї предки відбували покарання в таборах системи Гулага. У Воркуте, Инте і інших муніципалітетах, де знаходилися табори, облаштовуються меморіальні кладовища, зводяться пам’ятники.

До такої роботи має сенс додати ще один напрям – організацію екскурсій для школярів по місцях Гулага – проводити там уроки пам’яті, розповідаючи дітям про минуле регіону і країни, – відмітив Гайзер. Крім того, він виступив з ініціативою влаштовувати для дітей екскурсії і по паливних підприємствах регіону. Якщо показувати дітям своїми очима, як функціонують шахти, це може зумовити їх долю. Знайдуться ті, хто вибере для себе шахтарську професію. Це зручний і ефективний вид профорієнтації молоді, – висловився керівник регіону.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.