Dusit Fudu підписала договір про управління dusitD2 Shaoxing

Створена нещодавно спільна компанія з готельного управління Dusit Fudu Hotels and Resorts повідомляє про свій новий готель в Китаї dusitD2 Shaoxing. Готель зведений компанією Zhejiang Guannan Property Development Co., Ltd. і знаходиться в її власності.

Відкриття dusitD2 Shaoxing намічене на 4 квартал 2014 року. Готель, будівля якого нагадує велетенські бджолині стільники завдяки нестандартному склінню, розташується в комерційному центрі Шаосина, провінція Чжецзян. Це місто розкинулося на правому березі гирла річки Цяньтан і славиться своїми численними каналами, які додадуть видам, що відкриваються з вікон готелю, особливої мальовничості. 280 номерів готелю будуть виконано в ультрасучасному стилі, тоді як 20 люксов, серед яких є і Президентський, запропонують гостям спокійну розкіш і особливий комфорт. До послуг тих, що мешкають в dusitD2 Shaoxing заплановані декілька ресторанів, у тому числі тайської кухні, і фірмовий спа центр Devarana Spa.

dusitD2 Shaoxing будується з урахуванням швидко зростаючого ринку MICE послуг. Для проведення заходів, конференцій і виставок готель запропонує просторий конференц-центр з декількома переговорними кімнатами і бальним залом площею 600 м², який одноразово зможе прийняти до 700 гостей. Лу Вій Мін, генеральний директор Zhejiang Guannan Property Development Co., Ltd. ділиться: Ми упевнені, що dusitD2 Shaoxing під управлінням Dusit Fudu чекає велике майбутнє на ринку, і ради співпраці з компанією. Поза сумнівами готель dusitD2 задасть нові стандарти якості сервісу у рамках місцевої індустрії гостинності.

Наші нові зобов’язання по управлінню dusitD2 Shaoxing підтверджують серйозну зацікавленість Dusit Fudu в експансії в Китаї, – додав пан Лим Бун Кве, президент Dusit Fudu Hotels and Resorts. Ми віримо, що незабаром dusitD2 Shaoxing стане одним з головних готелів Шаосина.

dusitD2 йде в ногу з часом і пропонує мандрівникам усе краще і саме передове, що є на сьогодні в готельному бізнесі.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.