У музеї-заповіднику під Тюменню пройде фестиваль Оксамитова ніч

Захоплююча програма заходів у рамках акції Оксамитова ніч підготовлена на суботу для відвідувачів археологічного музею-заповідника на озері Андріївському під Тюменню. Акція Оксамитовий сезон в чомусь схожий на травневу музейну ніч – така ж насичена програма, і працювати будемо набагато довше за звичайний. Так, усі заходи Бархотного сезону у нас проходитимуть до 21:00, – повідомила агентству Інтерфакс-Урал в п’ятницю директор музею-заповідника Ірина Малих.

За її словами, цього дня в інтерактивній зоні, присвяченій побуту і традиціям корінних народів Півночі, відбудеться майстер-клас по виготовленню традиційного посуду ханти і мансі з берести. Крім того, тут же пройде фестиваль ігор народів Півночі. Для його проведення приїхали студенти з Ямало-Ненецого автономного округу. Що усі, що бажають на фестивалі зможуть навчитися метати тинзян(аркан) на хорей(жердина), стрибати через нарти, стріляти з лука, а малюків ямальские студенти навчать метати кільця на роги оленя, – розповіла И. Малих.

Вона також додала, що відвідувачі музею-заповідника зможуть взяти участь в майстер-класах по грі на музичних інструментах північних народів – бубні і варгане, а також в майстер-класах у гончарній справі. Звичайно, буде і пригощання – наші гості покуштують північну юшку з муксуном і щекуром, оленину, піроги з брусницею і рибою і ароматний чай, заварений на травах, – сказала співрозмовниця агентства.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.