До нового гірськолижного сезону французькі Альпи приготували безліч новинок

Учора в столиці відбувся медіа- workshop Франція 2013, присвячений зимовому сезону, що настає, Учора в столичному готелі Intercontinental Tverskaya пройшов медіа – workshop Франція 2013, організований агентством по розвитку туризму у Франції Atout France. У заході взяли участь більше 20 представників туріндустрії Франції – офіси по туризму, готелі, авіакомпанії. Відкриваючи зустріч, директор російського представництва Atout France Інеса Короткова відмітила, що Франція є пріоритетним європейським напрямом для росіян. У 2012 році Францію відвідало 740 тис.туристов, що на 12% перевищує показники попереднього року.

За перше півріччя 2013 року, збільшення тур потоку на 10%. На сьогодні, Росія займає друге місце серед іноземних туристів. Проте, є усі передумови, що за підсумками 2013 року Росія вийде на перший план. Г – жа Короткова також відмітила різке зростання прямих бронювань турів у Францію. Комерційний директор альпійського курорту Alpe d’Huez Крістіан Мари також відмітив збільшення російського турпотоку у свій регіон. За словами експерта, зараз протяжність трас його курорту складає 250 км., є 80 підйомників, 50 км.бегових трас. Відкриття нового сезону буде урочисто відмічено 14 грудня, а із з цікавих розважальних програм, які пройдуть тут, можна відмітити 17-й фестиваль комедійних фільмів, який відбудеться 15-19 січня 2014 року.

Інший гірськолижний курорт Les Gets, розташований між озером Леман і Монбланом, також представив на заході свої новинки. Les Gets є невід’ємною частиною франко-швейцарской області Порт-дю-солей – одному з найбільших лижних районів світу. Ми постійно розвиваємо туристичний напрям, щоб нашим гостям було комфортне проводити час в Les Gets. У майбутньому сезоні ми, як і раніше, готові запропонувати туристам відмінні траси і безліч розваг. У сезоні 2013 – 2014 наші гості чекає нова траса сноубордкросса Дебора Антониоз, – розповіла нам менеджер по продажах курорту Les Gets Соня Древет.

Також в сезоні 2013 – 14 з’явиться в новому виді готель сімейного шарму Мармотт 4*. Повністю реконструйовані ресторан, бар, дитячі ігрові кімнати, салони, число номерів в готелі збільшилося з 6 до 48, – розповіла пані Древет. Модернізація готелів проходить і на курорті Morzine Avoriaz. Туристи цінують Морзин за прекрасне співвідношення цін на послуги і високого рівня технологічного оснащення. У період з 2012 по 2013 рік чотири готелі курорту отримали категорію 4*. Нещодавно четверту зірку отримав готель Chs Fleuris. До сезону, що настає, будівля буде оснащена спа центром площею 175 кв.м. Готель має в розпорядженні 48 номерів і два шале, – розповіла представник офісу по туризму Морзин-Авориаз Ірина Горбушина.

Інший не менш популярний у російських туристів курорт Le Grand Bornand, який входить в престижний список Кращі курорти французьких Альп зі своїми 42 лижними трасами, в майбутньому сезоні порадує гостей не лише ідеальними трасами але і змаганнями на Кубок світу по біатлону, які пройдуть тут з 9 по 15 грудня.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.