Видавництво РСТ випустило брошуру про дитячу Японію

Наш східний сусід – країна мрії абсолютної більшості туристів. Чим тільки не заманюють їх в Японію! Традиційно – сакурой, горою Фудзі, старовиною Кіото і електронною дивиною токійської Акихабари. Тепер все частіше запрошують на унікальний пухляк гірськолижних схилів Хоккайдо і Нагано. Звуть на пляжі тропічної Окінави. Ваблять казковим релаксом традиційних японських готелів рекан. Круїзами навколо японських островів. І все одно – турпотік з Росії якщо і росте, то доки не так швидко. Між тим, Японія не лише чарівне і стильне, але ще і прикольне місце. Так вважають російські хлопченята і дівчатка, що вже там побували. І саме школярам(а також їх батькам, зрозуміло!) адресований новий проспект видавництва РСТ, випущений за замовленням Японської національної туристичної організації(JNTO).

Самурайські села і парки розваг з живими ніндзя! Танцюючі дівчата-роботи, невідмітні від живих! Біла кола із смаком огірка! Квадратні кавуни! Ціла вулиця мультяшних ужастиков аниме і манга. Як тут не кинутися до папи і мами : Хочу в Японію!. Тим більше що книжечка дає зручні підказки. Поїхати не просто так, а з пізнавальною шкільною екскурсією. Освоювати такий потрібний і корисний японський в країні мови, що вивчається. Тренуватися в школі сьогодення карате з мудрим наставником-сенсеем.

Туроператорів по Японії нове видання про цю країну напевно зацікавить, і вже точно згодиться в роботі. Особливо якщо його використати разом з іншими, вже дорослими брошурами і альбомами, випущеними JNTO і видавництвом РСТ російською мовою. На відміну від більшості інших перевідних туристичних брошур, вони адаптовані під російський менталітет.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.