Третій фестиваль сучасного російського кіно в Салоніках

З 18 по 22 вересня 2013 року в місті Салоніки відбудеться Третій фестиваль сучасного російського кіно. Усі ці роки кінофестиваль російського кіно в Греції проводиться за підтримки Міністерства культури РФ. Два попередні фестивалі пройшли, відповідно, в Афінах і на острові Кіс, тоді як фестиваль цього року відбудеться в місті Салоніки. Третій фестиваль сучасного російського кіно пройде під егідою Посольства РФ в Греції, міністерства культури Греції, Периферії Центральної Македонії, муніципалітету міста Салоніки, а також за підтримки РФ Генерального консульства в Салоніках.

Організатори: кінокомпанія Леда-фільм(Лена Борисова) і компанія Органотики ЕПЕ(Ксенофонт Ламбракис). За словами організаторів Фестивалю, Початок вересня ознаменувався в місті Салоніки такою великою подією, як 78-а Міжнародна виставка Салоніки, услід за якою послідує цілий комплекс культурних заходів, що проводяться, за традицією, восени в час усіма відомого Фестивалю Димитриа – другого по масштабах заходу країни, після Фестивалю Афін і Епидавра. При цьому потрібно відразу ж відмітити, що Фестиваль Димитриа, що проводиться на ежегодой основі цілий місяць(з 26 вересня по 26 жовтня) пов’язаний не лише з часом збору урожаю і старогрецькою богинею Деметрой, але і з небесним покровителем міста Салоніки – Димитрієм Солунским, якого дуже люблять і шанують і в Росії ще з часів Дмитра Донського.

Тому особливо важливо, що наш Третій фестиваль сучасного російського кіно пройде в так духовно насиченій атмосфері. Вже не говорячи про те, що в Солуни(слов’янське найменування Салоніки) народилися рівноапостольні брати Кирило і Мефодій, звідки почалася їх місія по християнізації слов’янських народів. Адже проведення такого роду заходів – цей не лише розвиток стосунків між обома країнами, але, передусім, зіткнення з культурою єдиновірного, православного, народу, а також популяризація російської культури і мистецтва за кордоном і, звичайно ж, підтримка процвітаючої з кожним днем російськомовної діаспори Греції.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.