У Ялті для розвитку туризму проведуть реконструкцію і модернізацію порту

У Ялті(Крим, Україна) з метою розвитку круїзного і яхтового туризму проведуть комплексну реконструкцію і модернізацію порту, повідомив Ялтинський міський голова Сергій Илаш під час ефіру на телерадіокомпанії Ялта. Комплексна реконструкція і модернізація Ялтинського порту, що припускає розвиток усієї інфраструктури порту і комплексне будівництво сучасної яхтовою марини міжнародного класу, дозволить притягнути в Ялту круїзні судна найвищого класу і розвивати яхтовий туризм, а зрештою дозволить вирішити головне завдання – зробити місто головним цілорічним курортом Причорномор’я, – сказав С. Илаш.

Він повідомив, що в 2014 році планується реконструкція гідротехнічних споруд з подальшою реалізацією комплексної реконструкції і модернізації Ялтинського порту. Планується ремонт пасажирського терміналу, реконструкція морського вокзалу, адміністративних будівель порту і причалів, днопоглиблювальні роботи, будівництво гідротехнічних споруд, що покращують захист акваторії порту від штормів, – уточнив С. Илаш. За його твердженням, програма також порушить питання вдосконалення інфраструктури порту, а саме, будівництво необхідної інфраструктури – ресторанів, готелів, готелів, конференц-центров і інших об’єктів рекреаційної галузі.

Другим етапом реконструкції Ялтинського порту планується реконструкція вантажопасажирського портопункта, в ході якої передбачається комплексне будівництво сучасною яхтовою марини міжнародного класу. Вона включатиме створення повної інфраструктури : яхтові причали, елінги, готелі, ресторани, кафе, зони відпочинку і розваг, торговий центр, усі види постачання і ремонту яхт, – підсумував С. Илаш. Нині на базі Ялтинського порту, за результатами реформ створено два підприємства: Адміністрація морських портів України, яка утримує на балансі усі гідротехнічні споруди, а так само здійснює прийом і обслуговування круїзних судів, що заходять в акваторію Ялтинського регіону, і Ялтинський порт, який здійснює перевезення пасажирів морським транспортом в межах Ялти і ЮБК.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.