У Travel Cup 2013 перемогла команда Pegas Touristik

У московському спорткомплексі Спартак 7 вересня відбувся другий щорічний Кубок Travel Cup 2013 серед лідерів ринку сфери Travel і Авіа, генеральним партнером якого виступив журнал Travel Russian News. За звання найсильнішого і індивідуальні нагороди боролися 16 компаній галузі туристичного бізнесу. У тому числі представники TUI, Derya Tur, Pegas Touristic, авіакомпанії Вим-Авиа, Минспорта Росії, Мульти-Тур. Організатори підготували для усіх гостей спеціальну відмітку про вхід – друк на кшталт штампу в паспорті при в’їзді або виїзді з країни – своєрідну візу на руці. Після проходження процедури реєстрації і жеребкування, яке розділило 16 команди-учасниць на 4 групи, гравці приступили до розминки.

Після офіційної церемонії відкриття і спільного фото з банером Пора грати у футбол! команди груп A і У вишли на ігрове поле. Рахунок турніру відкрив представник команди Pegas Touristik Юрій Мамон, який згодом отримав спеціальну нагороду від організаторів як найшвидший гравець турніру. Всього декілька хвилин не дали Микиті Тронину(команда Русаеро), що забив другий гол турніру, отримати цю нагороду. В ході ігор групового етапу, коли команди намагаються набрати максимальну кількість очок за перемогу і потрапити на верхівку турнірної таблиці, сформувалися пари ігор play – off.

У срібному play – off: Час пригод – Російська боргова корпорація, Аеротрейд – Мульти-тур, Групон-рус – Darya Tur і Пик-Тревел – Travel Mart. У золотому play – off: Вим-Авиа – Sun in Trev, Pegas Touristik – Міністерство спорту РФ, TUI – РусАеро і ДВМ-тур – Аероклуб. Також упродовж ігор групового етапу проходив конкурс Кращий пенальтист турніру, в якому брали участь представники кожної команди. Фінал цього конкурсу проходив між Олександром Дроботовим(Міністерство спорту РФ) і Євгенієм Севрюковим(Русаеро). В результаті кращим став Олександр Дроботов, який приніс своїй команді додаткову спеціальну нагороду.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.