Єгипет країна фараонів

Будь-курортний центр Єгипту знаходиться в сезоні розпалу практично в будь-який час року. Благо дістатися сюди, на сьогоднішній день, можна швидко і комфортно, на будь-якому улюбленому транспорті. Хургада відрізняється демократичними цінами дозволить насолодитися ласкавим і теплим морем, піщаними пляжами, тут є все необхідне для відпочинку сімейних пар з дітьми. У молоді більш привабливим залишається Шарм-ель-Шейх рясніє яскравими шоу, клубами і ресторанами. Шанувальників вінд – і кайтсерфінгу дуже порадує погода і умови на західному узбережжі Червоного моря. Спеціалізовані центри, готелі та школи пропонують широкий асортимент обладнання для оренди, а також послуги з навчання цих видів спорту.

Прогулянки на яхті дозволять насолодитися красою і багатствами підводного середовища. Ізольоване море, куди не впадають річки, має високу прозорість води, видимість досягає до 100 метрів. Вашому погляду відкриються різні види зростаючих коралів і безліч різноманітних порід риб. Акваторія Червоного моря завжди відкрита для професійної риболовлі, тут негайно можна випробувати свій улов на смак. Особливою гордістю єгиптян є Луксор, це величезний музей під відкритим небом. Розташований він неподалік від Хургади на місці Фів, яка в епоху Середнього і Нового царств була столицею Стародавнього Єгипту. Атмосфера цього історичного міста немов просякнута духом старовини, безліч пам’ятників архітектури, що збереглися до нашого часу, а також руїни древніх палаців і храмів зберігають унікальну історію країни.

Не забудьте відвідати Карнакський храм, споруджений в правій частині Луксора, який називають Містом живих. Уздовж центральної алеї розташовані 40 сфінксів є священними тваринами Амона. І, нарешті, шедевр світової архітектури Гипостільний зал Карнакського ансамблю. Його стелі насиченого синього кольору підтримують 130 колон розміщені в 16 рядів. Всі опори і стіни залу прикрашають розписи і малюнки, що розповідають про життя фараонів. Стелі увінчані зірками і священними шуліками.

У центрі височіє обеліск цариці Хатшепсут висотою близько 28 метрів і вагою 320 тонн. По дорозі в ліву частину Луксора Місто мертвих, знаходиться зруйнований поминальний храм, вхід в нього охороняють двадцятиметрові статуї Аменхотепа Колоси Мемнона. Подорожуючи по річці Ніл можна продовжувати оглядати околиці міст і пам’ятники прямо на борту комфортабельних теплоходів, обладнаних усім необхідним для туристів. Якщо стартовою точкою вашої екскурсії був Луксор, то кінцевою стане Асуан, оглянувши тутешні пам’ятки, насолодитеся спогляданням пірамід в Гізі.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.