У гості до IT – технологіям

Занесіть дату 19 листопада у свій календар і потім не говорите, що ви не знали. Річ у тому, що цього дня в готелі Holiday Inn Sokolniki відбудеться воркшоп по IT – технологіям в туризмі, який організовує Служба БАНКО. Захід коштує того, щоб його відвідати : концентрований, в одному місці будуть представлені новинки туроператорів, систем бронювання і агрегаторов послуг, пошукових систем і автоматизаторов – усього того, що допоможе турфірмам бути в тренді розвитку информтехнологий, підвищити свою IT – кваліфікацію, а у результаті – прибуток. Участь у воркшопе вже підтвердили 24 компанії. Це ALPOnline, BSI Group, ClickTravel, IATI Idealtour, Interhome, Mute Lab, PAC Group, ruSPO, TEZ Tour, UTS, Авіа Центр, Авіацентр Сервіс, Агент.ру, Библио Глобус, Веди Тур Груп, Дельфін, Інфофлот, Карлсон Туризм, Круїзний будинок МК, Мегатек, Мій рейс, Отельдискаунт, Мережа ТБГ. Туристичні бренди.

Партнер заходу – компанія TEZ Tour. Гостям надається унікальна можливість поспілкуватися з IT – розробниками, оцінити продукти, які допоможуть бути в тренді інновацій в області комп’ютерних технологій. Професіонали шести спеціалізованих компаній впродовж дня проведуть декілька майстер-класів, щоб відвідувачі могли поторкати і оцінити найперспективніші розробки. Чекають гостей і приємні сюрпризи, наприклад, подарунки тим, хто прийшов на воркшоп усім офісом.

Окрім продуктивного спілкування, в ході заходу відбудеться підведення підсумків премії За інноваційне рішення в туризмі. Заявку на участь слід подати завчасно. Для розгляду презентацій буде сформовано компетентне жюрі. Полі детальна інформація про воркшопе по інформаційних технологіях в туризмі – як акредитуватися, які дії виконати, щоб стати учасникам конкурсу і т. п. – буде опублікована на порталі TourDom.ru і в онлайн-журналі HotLine.travel у кінці вересня.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.