Другий Всесвітній саміт з питань міського туризму ЮНВТО

Організований в співпраці з керівництвом туризму уряду міста Москви, саміт служитиме платформою для презентації другого етапу програми ЮНВТО Міста. У рамках цієї події будуть обговорені, серед інших питань, методи розвитку туризму в містах і як створити нові туристичні продукти в міських районах. Міський туризм став стратегічним елементом в плануванні і управлінні містами, сказав пан Рифаи, Генеральний секретар ЮНВТО, додавши, що цей другий саміт дає можливість рухатися вперед в наших зусиллях в області міського туризму, в цілях ефективнішого розвитку міст, і за участю усіх зацікавлених сторін, починаючи від приватних провайдерів до органів державної влади, що відповідають за політичні аспекти.

Захід включає презентацію пробного продукту – Мадрид, час дорогоцінний, розробленого в співпраці з муніципальним підприємством Мадриді Convention Bureau і членами ЮНВТО, будучи першою спробою створення моделей, які порушують конкретні питання і можуть бути відтворені в інших місцях. Одним з центральних елементів цього підходу є компонент партнерства між державним і приватним секторами.

Серед новинок дня включені зустрічі для ділового спілкування(Speed Networking), щоб заохочувати прямі контакти і обміни між майбутнім учасниками проекту. Захід є продовженням співпраці ЮНВТО з 21 містом світу, і результатом є публікація Всесвітньої доповіді про міський туризм(після I Всесвітнього саміту ЮНВТО по міському туризму, Стамбул, Туреччина, листопад 2012 року).

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.