Автобус компанії Пегас Туристик потрапив в ДТП в районі Даламана

Автобус з російськими туристами перекинувся учора недалеко від турецького курорту Даламан в провінції Мугла на південному заході Туреччини. В результаті декілька чоловік було госпіталізовано, але незабаром були відпущені з лікарень, серйозно постраждалих в інциденті немає. Про це повідомляє РІА Новини з посиланням на представника туроператора Пегас Туристик, якій належав автобус. Аварія сталася в суботу в 9.30 ранку. Вже через 20-25 хвилин на місце події прибула жандармерія і швидка допомога. Потерпілих терміново доставили в лікарню. Вже до 11 ранку усі туристи були повернені в готелі, в лікарнях нікого не залишилося.

Ніхто з туристів ніяких серйозних травм ніхто не отримав. Більше усіх постраждав наш гід – у нього перелом. Жандармерія займається розслідуванням аварії, – розповів представник туркомпанії. За словами туристів, що знаходилися в автобусі, автобус виїхав уранці в суботу з Мармариса на екскурсію в Дальян. У автобусі знаходилося близько 35 чоловік. На дорозі до аеропорту у кінці відомого серед туристів евкаліптового гаю водій виїхав на зустрічну смугу і автобус впав в кювет, перекинувшись на бік.

Нагадаємо, що в минулому році на турецькому Середземномор’ї сталися цілий ряд ДТП, в яких постраждали і загинули наші туристи. Особливо багато таких подій сталося в травні минулого року. Так, 20 травня автобус, що перевозив 45 російських туристів з готелів на морську прогулянку в містечко Кекова в регіоні Анталії в Туреччині, врізався в стовп і перекинувся. Постраждали двоє росіян. А 22 травня сталися відразу 2 ДТП з нашими туристами. У першому з них між містами Демре і Фетхие автобус, що перевозив 40 туристів, потрапив в дорожньо-транспортну подію. Постраждали шість чоловік, з яких троє, – громадян Росії. Друге сталося районі міста Сіде за участю мікроавтобуса, що перевозив з Аланьи в Сіде гідів однієї з туристичних компаній.

В результаті події постраждали 11 чоловік, з них двоє – громадяни Росії. Потім, 29 серпня минулого годв автобус з російськими туристами потрапив в ДТП в районі Белека, загинули дві людини, постраждали 11. Нарешті, 5 жовтня автобус з російськими туристами перекинувся на трасі Анталія Кемер, одна людина загинула, 24 були поранені. Після цього турецька влада прийняла ряд заходів по наведенню ладу у сфері туристичних перевезень. Так, в квітні цього року в ході сесії Міжурядової російсько-турецької комісії з торговельно-економічної співпраці турецька сторона повідомила, що зараз основна увага приділяється реконструкції існуючих автодоріг, більшість яких мають по смузі в один бік, що створює додатковий ризик ДТП.

Крім того, представники Туреччини проінформували тоді про регулярні тренінги для водіїв і про законодавчу ініціативу Міністерства культури і туризму Туреччини про обов’язкову сертифікацію водіїв туристських автобусів. У результаті, вчорашня подія стала лише другим ДТП за участю наших туристів цього року. Попереднє сталося 14 травня в районі курорту Сіде за участю автобуса, що перевозив 21 російського туриста, які прибули на відпочинок з Якутська. В результаті цього ДТП 13 чоловік отримали легкі травми.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.