Незабутній відпочинок

Якщо ви збираєтеся добре відпочити, відкрити щось нове, отримати засмагу, викупатися в море і подихати свіжим повітрям, але не визначилися куди, Севастополь вас не розчарує.

Відпочинок в Севастополі є одним з кращих в Криму, тому що пропонує відпочинок на будь-який смак і бюджет. Близько десяти муніципальних пляжів, де можна добре провести час в нічних клубах.

У центрі Севастополя на березі Артилерійської бухти, знаходиться Акваріум музей, заснований в 1897 році, і є одним з найстаріших закладів подомной роду в світі. Це найбільший акваріум музей з екзотичними експонатами в Чорному морі і відкритий круглий рік
Доступна дегустація кримських вин (Інкерман Винний завод, Алькадар і, звичайно ж, всесвітньо відомий Масандрівський винзавод).

Дельфінарій (театр морських тварин, плавання з дельфінами).

Близько 2000 пам’ятників.

Справжні цінителі краси, можуть відвідати мис Фіолент, мис Айа, бухти Любимівка, Камишова, Ласпі і Батіліман з незвичайною, навіть для Криму, незайманою природою.
Гордість Севастополя, це 23 бухти з великими ярами. Екскурсія по цих місцях, принесе багато емоцій.
Центр, де основні туристичні визначні пам’ятки не тільки красиво розташований і стильно побудований, але і логічно побудований: три головних вулиці (Леніна, Великій Морській і Нахімова) знаходяться між трьома головними площами (Нахімова, Ушакова, Революції).

Дуже розумно орендувати квартиру:
Щоденна орендна плата за квартиру, майже в два рази менше, ніж готельний номер.
Більше свободи для особистого життя.
Самота для тих, хто не любить стовпотворіння людей.
Таким чином, оренда квартири або будинку розумний вибір для туристів. Тим більше, більшість квартир, що здаються апартаментів, знаходяться не далеко від берега моря і сміють чудовий вид з вікна. Рекомендуємо broniruem.com.ua.
Севастополь лідирує серед усіх міст в Криму за кількістю іноземних туристів, в основному з Великобританії, Франції та Італії, притягаючи місцями героїчних боїв Кримської війни 1854-1856 років.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.