У Кисловодську з’явилася Лермонтовская набережна

Новою пам’яткою Курортного парку Кисловодська(Ставропольський край) стала Лермонтовская набережна, повідомляє крайове міністерство курортів і туризму. Півтора гектари території парку уздовж лівого берега річки Ольховки городяни очистили від сухостою і старих дерев, прикрасили мощеними доріжками, ліхтарями і лавками, а також побудували кам’яні сходи і переходи, – говориться в повідомленні. Роботи по реконструкції ділянки парку півтора місяці проводили співробітники одного з санаторіїв міста-курорту, уточнює міністерство. Також повідомляється, що після реконструкції оновилися і інші пам’ятки парку – Дзеркальний ставок і Скляний струмінь.

Куточок перетворився на ще одну пам’ятку, численні відпочивальники вже охоче фотографуються в нових інтер’єрах, – відзначається в прес-релізі. Михайло Лермонтов бував в Кисловодську двічі – в 1825 і 1837 роках. Пов’язані з ім’ям поета і описані в творах будинок Реброва, фортеця Кисловодська, Курортний парк, Кільце-гора, Лермонтовская майданчик, Лермонтовский водоспад, і особливо Лермонтовская скеля – природний пам’ятник, на невеликій плоскій вершині якої в романі Герой нашого часу відбувається дуель Печорина з Грушницким, – сказано в повідомленні.

Курортний парк Кисловодська – найбільший лікувальний парк в Європі. Він займає площу в 948 га з перепадом висоти від 800 м до 1200 м над рівнем моря. Роботи по його пристрою почалися в 1823 році за наказом генерала Олексія Ермолова. У парку зібрані більше 250 порід різних дерев і кущів. У 1901 році тут був організований перший в Росії терренкур – прогулочна стежка, де дозоване навантаження при ходьбі застосовується для лікування серцево-судинної патології і цілого ряду інших хвороб.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.