Водохід покидає петербурзький внутрішній ринок

Компанія Водоход(Санкт-Петербург) йде з місцевого внутрішнього ринку річкових маршрутів і продає свої метеори, які курсували з центру Санкт-Петербургу в Петергоф. Як передає кореспондент TRN, туроператор сконцентрується на розвитку регіональних річкових круїзів. За словами президента Асоціації власників пасажирських судів Санкт-Петербургу Євгенія Зубарева, у флоті Водоходу були 4 теплоходи типу метеор. Нині ці судна разом з ремонтною базою виставлені на продаж. Найвірогіднішими покупцями цих активів є петербурзькі компанії, учасники Асоціації, які реалізують маршрути по річках і каналах Санкт-Петербургу.

Між тим, в самій компанії Водоход від коментарів відмовилися. За словами Зубарева, нішу Водоходу цілком під силу заповнити іншим місцевим пасажирським компаніям, проте більше побоювання учасників ринку викликає продаж ремонтної бази метеорів : вона одна на увесь регіон. Якщо новий власник підприємства почне використати потужності не за профілем, то ремонтувати судна буде ніде. Зубарев відмітив, що такі типи теплоходів не випускаються в Росії останні 5 років: їх будівництво обходиться дорого. Зараз на лінії курсують переобладнувані і реновированні метеори.

На думку експертів, лід може рушити з появою нового типу судів – на базі катамаранів. Таку розробку зараз ведуть на Средненевском суднобудівельному заводі. Цієї осені суднобудівники будуть готові показати свої розробки річковим операторам і, не виключено, що отримають перші замовлення. Відмітимо, що Водоход мав один з самих топових маршрутів : метеори вирушали від причалу Ермітаж нижній на Палацовій набережній, розташованому прямо навпроти центрального входу в Ермітаж. Місце прибуття – причал в Нижньому парку Петергофа.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.