Активний зимовий відпочинок в Санкт-Морице для усієї сім’ї – NirA For All в готелі Nira Alpina

До відкриття сезону готель Nira Alpina приготував для своїх гостей широку програму для зимового відпочинку на гірськолижному курорті Сюрлей(Surlej) – NirA For All. Актуальні пропозиції розраховані на активне дозвілля для усієї сім’ї і романтичні вихідні удвох, для шумних дружніх компаній і мрійливих споглядачів альпійської природи.

Взимку в долині Енгадин, де розташований готель, для гостей – достаток розваг : катання на лижах і санях, курси приготування шоколадного пралине в кафе-пекарні готелю, прогулянки в кінних екіпажах і екскурсії на вертольоті. Після повернення в готель – свіжа випічка, ланч в кафе-пекарні або бістро-барі, а також незвичайні гастрономічні поєднання від шеф-кухаря Марека Вильденхайна в ресторанах Stars, Stalla Veglia і Pichalain.

Затишна атмосфера, з елементами тутешньої альпійської культури, уважний персонал і неперевершений сервіс робить готель Nira Alpina привабливим для гостей Санкт-Морица. Спеціальний критий перехід, що сполучає готель з верхнім рівнем фунікулера гори Корвач(Corvatsch), створює унікальні зручності для катання на гірських лижах і сноуборді на усьому курорті. Завдяки новій програмі NirA for All зимовий відпочинок в готелі Nira Alpina залишить яскраві враження навіть у найдосвідченіших мандрівників.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.