У Москві пройде Міжнародний форум MITCO – 2013

У період з 18 по 20 вересня в Москві проходитиме III Московський Міжнародний Туристський Форум(MITCO – 2013), повідомили журнал TRN в Комітеті з туризму і готельного господарства столиці. MITCO відкриється в Торгово-промисловій палаті РФ, там же пройде серія круглих столів, а пленарне засідання почнеться 19 вересня в конгресс-центре готелю Редиссон Слов’янська(пл. Європи будинок 2). Форум буде присвячений темам класифікації засобів розміщення, актуальним проблемам розвитку туризму, змінам в галузевому законодавстві.

Також будуть представлені нові форми і тенденції екскурсійного обслуговування, новинки міської туристської навігації, розробки в області соціального туризму, пропозиції по розвитку туризму на території Нової Москви. Серед учасників форуму – лідери російської і світової туріндустрії, представники державних органів, керівники ексклюзивних туристських проектів, експерти міжнародного рівня, отельери, юристи, представники провідних профільних Внз.

Під час проведення Форуму його учасники і гості зможуть вчинити ознайомлювальні екскурсії: по новому туристичному маршруту на двоповерхових автобусах і теплоходах Сити-тур, а також відвідати провідні музеї Москви. Варто відмітити, що минулий в 2012 році Форум відвідало більше 500 професіоналів з 34 країн світу і 42 регіонів РФ. Також в засіданнях взяли участь робочі делегації і керівництво Всесвітньої ради мандрівників, UNWTO. У ознайомлювальній програмі взяли участь більше 300 чоловік.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.