У Барселоні пройде міжнародна виставка яхт

Міжнародна виставка яхт у Барселоні почнеться 24 вересня. Як очікується, її відвідають 50 тис. чоловік. Організатори особливо чекають росіян і китайців. Термін проведення виставки співпадає з датами святкування фестивалю Ла Мерсе на честь покровительки міста. Основна увага буде приділена ринкам, що розвиваються, зокрема, Росії і Китаю. Очікується, що число учасників заходу, який продовжиться до 29 вересня, досягне 236. Вони продемонструють більше 650 яхт. За прогнозами організаторів, за дні виставки її відвідають 50 000 чоловік.

В ході прес-конференції директор виставки Жорди Фрейшас вказав, що оргкомітет провів кампанію по залученню іноземців, що мешкають в Іспанії або ВНЖ, що мають, особливо росіян, які з кожним роком грають усе більш важливу роль в економіці узбережжя Коста-Брава(Жирона). Голова Національної асоціації навігаційних компаній(Anen) Карлос Санлоренсо пояснив подібну зміну курсу появою нового типу клієнтів як серед продавців, так і серед виробників. Він відмітив, що 60% з 1 990 яхт, поставлених на облік в першій половині 2013 року, належать іноземним громадянам. Більшість з них пришвартована біля берегів Іспанії. Крім того, 80% продукції іспанських верфей вирушає за межі країни. Основними клієнтами є жителі Росії, Китаю і Південної Америки.

У рамках виставки пройдуть презентації найбільших регат сезону. Так, 24 вересня стартує перший етап Mediterranean Tall Ships Regatta, яка збере велике число вітрильників і завершиться у французькому Тулоні. Крім того, публіку чекають змагання по паддл-серфингу(серфінгу з веслом).

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.