Москвичі збентежені новими правилами безпеки в посольстві США

Нові правила безпеки, прийняті в посольстві США, в РФ бентежили багато москвичів, що звертаються в консульський відділ американської дипмісії для отримання візи. Як стало відомо Інтерфаксу, з 1 вересня на територію консульського відділу посольства заборонено проносити будь-яку електроніку, а також навушники, зарядні пристрої, ємності з рідинами, у тому числі духи. Відповідне оголошення висить при вході у будівлю посольства. При цьому камера схову приймає тільки мобільні телефони. На численні питання відвідувачів, куди їм подіти інші речі, охорона не відповідає і пропонує покинути будівлю, тим самим пропустивши призначене інтерв’ю.

Як передає кореспондент Інтерфаксу, який провів в черзі в посольство близько години, подібні нововведення стали новиною для більшості москвичів, що звертаються за візою. Тому люди стали шукати вихід з ситуації, що склалася, і часто їх рішення виявлялися нестандартними. Так, один з відвідувачів дипмісії намагався закопати свій айпад біля будки поліції. Інший претендент на візу США склав свої речі в поліетиленовий пакет і закопав в квітковій клумбі, розташованій на Садовому кільці недалеко від дипмісії. Металеві обгороджування навколо американського консульства суцільно обвішані навушниками і зарядними пристроями, а на газоні валяються флакони духів, MP3- плеєри і інша електроніка. Після проходження співбесіди люди бродять по траві, намагаючись знайти свої речі.

Недалеко від будівлі посольства припаркований автомобіль з картонним оголошенням, на якому написано : Камера схову. За словами деяких москвичів, що стоять в черзі, невідомі особи за винагороду в 100 рублів пропонують залишити речі в машині. Але де гарантія, що, зібравши декілька айпадов, машина не поїде в невідомому напрямі? – обурювався один з претендентів на отримання американської візи. Проте співробітники поліції, які чергують біля входу в посольство, не виявляли ніякої цікавості до цього автомобіля, який, можливо, стояв на тротуарі, порушуючи правила дорожнього руху.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.