Відпустка: відпочивати удвох з коханим чи окремо?

Романтика у відносинах з часом йде, навіть якщо ви ще не одружені, а просто зустрічаєтеся. Реанімувати романтичні почуття можна і потрібно. Спільний відпустку може стати доброю нагодою. Або не може?

Романтика у відносинах з часом йде, навіть якщо ви ще не одружені, а просто зустрічаєтеся. Реанімувати романтичні почуття можна і потрібно. Спільний відпустку може стати доброю нагодою. Або не може?

Варіант розлучитися на час відпустки і відпочити один від одного виглядає досить ризикованим, а раптом розлука призведе до розставання? Романтична обстановка на відпочинку може спричинити вашого ненаглядного в чужі обійми.
Однак статистика говорить, що невелика розлука, в більшості випадків, зміцнює відносини.
Спільний відпочинок в райському куточку, далеко від побутових та інших проблем виглядає заманливо, але не завжди йде на користь закоханим. Багато пар розлучаються відразу після спільної відпустки.

Одна справа зустрічатися і іноді і мріяти про те, як добре вам буде разом, і інше виявитися в чужому місті (чужій країні) з малознайомою людиною, з яким ви один для одного поки ще мало значите. Психологи не рекомендують на початковому етапі відносин, поки що не пройдена стадія притирання, проживати разом і об’єднувати фінанси. Нехай у тебе буде окремий номер для проживання і свої фінанси, свій зворотний квиток. Це допоможе бути незалежною і самостійно повернутися додому, якщо ваші відносини остаточно зіпсуються відпочинку.
Людина на відпочинку може повести себе несподіваним чином і піднести сюрпризи. Наприклад, ви знаєте один одного не один рік, і може навіть, живете деякий час разом, але дуже мало бачитеся і спілкуєтеся: у кожного свій бізнес, відрядження, свої захоплення і друзі. Щоб, нарешті, побути разом і насолодитися тісними стосунками, ви вирішуєте влаштувати спільний відпочинок, який несподівано перетворюється на кошмар. А причина досить проста розбіжність інтересів і поглядів на сам відпочинок.

Жінка зазвичай чекає, що чоловік перетворить спільний відпочинок в феєричне свято. У повсякденному житті часто жінці доводиться йти на багато жертви, обслуговувати улюбленого і вирішувати безліч побутових питань. У відпустці вона очікує відповідної реакції і відповідного вираження любові і турботи, причому в самих вишуканих і романтичних варіантах. Адже, врешті-решт, злощасна робота далеко і улюблений може зосередитися тільки на ній, проявити свою щедрість, винахідливість і вміння доглядати. Але не тут-то було! З подивом вислуховуючи твої претензії і очікування, чоловік думає: ну чого їй не йметься і не відпочивається? Що їй ще потрібно? Він же теж хоче відпочити. Причому так, як він собі це уявляє. І чекає, що ти не тільки не будеш заважати йому, але, як завжди, забезпечиш всі необхідні умови для гарного самопочуття і настрою. І, взагалі-то, навіщо йому завойовувати твоє серце, якщо воно і так вже йому належить?

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.