Комфортне життя в новобудовах від “Альянс Новобуд”

Так як ми налаштовані переїхати в нову квартиру найближчим часом, почали розглядати нерухомість в одному з найкращих житлових комплексів від “Альянс Новобуд” – “Лісовий квартал”. Всі деталі дивіться самі тут: Комфортная жизнь в новостройках “Альянс Новобуд”.

Комфортная жизнь в новостройках "Альянс Новобуд"

ЖК “Лісовий квартал”

За відгуками з форуму новобудов, ЖК “Лісовий квартал” складається з десяти висотних будинків комфорт-класу. Більша половина будинків здана в експлуатацію, за станом на осінь 2017 року, а решта кілька будинків перебувають на різних етапах будівництва.

Безвідсоткова розстрочка від забудовника

У відділі продажів “Лісового кварталу” нам запропонували кілька хороших варіантів в готових будинках. Зауважимо, що квартири від “Альянс Новобуд” в Броварах відрізняються продуманістю і сучасним підходом в плануванні і якості будівництва. Діють дуже приємні ціни на квадратні метри, і квартиру в готовому будинку можна також взяти в безвідсоткову розстрочку від забудовника.

Монолітно-каркасною технологія

Будинки житлового комплексу “Лісовий квартал” в Броварах будують за монолітно-каркасною технологією і утеплюють з використанням мінеральної вати. Сучасний екстер’єр будинків досягається завдяки використанню якісної декоративної штукатурки. У квартирах встановлюють лічильники для води і електрики, радіатори опалення, двокамерні металопластикові вікна європейської якості.

Автономное опалення

Гаряча вода та опалення, за відгуками, надходять в будинку “Лісового кварталу” завдяки автономному опаленню – власна котельня, яку поряд побудував “Альянс Новобуд”.

Упорядкована прибудинкова територія

Нам дуже сподобалася упорядкована прибудинкова територія, спеціальні урни для збирання за домашніми улюбленцями. За відгуками, в декількох хвилинах ходьби розташований парк і великий сосновий ліс.

Розвинена інфраструктура

У житловому комплексі “Лісовий квартал” в Броварах, забудовник «Альянс Новобуд» подбав про розвиненість інфраструктури, і комплекс реалізується за форматом «місто в місті». На перших поверхах житлових будинків розміщується комерційна нерухомість, тут є магазини, салони краси, спеціалізовані медичні та освітній установи, ресторани і багато іншого. До того ж, будинки «Лісового кварталу» розташовані поблизу центру міста, банківських відділень, поліклініки, лікарні, спортивно-оздоровчих та розважальних комплексів. Тут дійсно все поруч!

В результаті, ми стали щасливими володарями двушки в готовому будинку «Лісового кварталу» і незабаром станемо господарями довгоочікуваного пса, адже тепер достатньо місця, як в квартирі, так і на вулиці – для прогулянок і пробіжок!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.