Кіпр. Агіа Напа


Для тих хто хоче втекти від суєти, відпочити на білосніжних пляжах, відвідувати нічні дискотеки, безсумнівно, підійде відпочинок на Кіпрі в курорті Агіа Напа.

Коли це був просто рибальське селище, і еліта вважала за краще відпочивати на північній частині острів. Але після її захоплення, стала розвиватися ця село. А Фамагуста, став містом примарою, там до цього дня ніхто не живе, тільки миротворці охороняють території.

П’ятизіркові готелі, в яких відпочивали раніше світові зірки, руйнуються під впливом часу. Тут спочатку були тільки рибальські будиночки, поступово стали з’являтися вілли, міні готелі, бутік готелі і вже зараз тут можна знайти величезні готелі з гарною зеленою територією. З розвитком курорту стала розвиватися і інфраструктура. Якщо вас цікавлять екскурсії з Протараса по Кіпру , читайте докладніше на сайті Турістер.

Для проживаючих в апартаментах є все. Відкрито магазини, де можна придбати все, що потрібно для життя, їжу, ванні приналежності і дитяче харчування. Величезна кількість барів, кафе, таверн і навіть Макдональдс. На узбережжі можна пообідати в тавернах, де завжди є свіжі морепродукти, так як до цього дня рибалки займаються там своєю справою.

Цей курорт люблять туристи за білосніжні пляжі, за товстий шар піску, за водні розваги, чисту прозору воду. Для дітей можна знайти багато розваг, це і аквапарк і лунапарк і піратські човни в порту, також доступна оренда катамаранів і інший водний спорт.

Для туристів постарше, для молоді можлива оренда квадрациклів, велосипедів і автомобілів. Поруч знаходиться заповідник, з красивими пейзажами, зоною для пікніків і оглядовими майданчиками. Вхід в парк вільний, головне запастися зручним одягом і взуттям, водою і фотокамерою. Для любителів екстриму, можна пострибати зі скелі, спеціально позначене місце, де можна зробити такі стрибки і отримати масу задоволення.

Вночі відкривається вулиця барів і дискотек. З 23 до першої години ночі все веселощі проходить в барів під танцювальну музику, після чого всі переміщаються в клуби за інтересами, і веселощі триває до ранку. На дискотеках можна зустріти багато молоді з різних країн, частіше це англійці і росіяни, багато італійців.

Для любителів пінних вечірок, є спеціальна дискотека, вже багато років не втрачає своєї популярності. Так само стали популярні вечірки на яхтах, під час яких можна насолодитися красивими видами вечірнього острова і розважитися з друзями під модні мелодії.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.