Рокіровки Єкатеринбургу тривають

Плутана історія появи нових авіарейсів з Єкатеринбургу в Ізраїль, замовником яких виступив ТЕ Isralux, схоже, нарешті, знайшла своє завершення. Нагадаємо, як розвивалися події. На початку серпня Isralux планував запустити нові маршрути в Тель-Авів і Увду на крилах ізраїльської авіакомпанії Arkia Airlines, проте на початку цього тижня стало відомо, що служба безпеки аеропорту Кольцово не припустимо перевізника в повітряну гавань. Тоді вибулу авіакомпанію оперативно замінили на Уральські авіалінії, які і так вже літають в Тель-Авів. Між ТЕ і перевізником навіть був укладений договір, але несподівано плани змінилися через те, що Росавиация не дала Уральцям дозвіл на здійснення нового рейсу, оскільки не отримала узгодження авіакомпанії ВИМ-авиа. Вона, як виявилося, давно є призначеним перевізником на маршруті Єкатеринбург – Увда, але просто не здійснювала рейсів.

Як би то не було, але Isralux все-таки полетить з Єкатеринбургу в Ізраїль, і саме на рейсах ВИМ-авиа, яка вже погодила час вильоту в обох аеропортах. При цьому частота рейсів залишиться колишньою – 1 раз в 10/11 днів по вівторках і п’ятницях. Відмітно, що ізраїльський туроператор спочатку поводився з пропозицією про партнерство до ВИМ-авиа, але не зустрів зацікавленості керівництва перевізника. Найголовніше, що несподівана подвійна зміна авіакомпанії ніяк не відіб’ється на туристах, які вже придбали тури, і тих, хто планує це зробити. Тарифи залишаються колишніми і не буде ніяких доплат. Крім того, ціни, які ми заявляли в серпні, залишаються в силі – від 24,9 тисяч рублів, включаючи переліт, – повідомив кореспондента БАНКО керівник відділу маркетингу Isralux Олександр Житник.

Він також помітив, що, незважаючи на скептичне відношення деяких гравців ринку, новий маршрут викликав зацікавленість у жителів Уралу, і продажі турів йдуть з глибиною в місяць. За словами пана Житника, це пов’язано з тим, що ситуація в Сирії почала поступово мінятися в кращу сторону. З цією точкою зору згодні і інші експерти. Як повідомила кореспондента БАНКО Катерина Боброова, керівник ізраїльського відділу ТЕ Російський Експрес, дійсно, нормалізація обстановки навколо Сирії дається взнаки, і попит на Ізраїль активно росте. Звичайно, він ще далекий до того рівня, який зазвичай буває у цю пору року, але поліпшення помітні, динаміка позитивна, – відмітила вона.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.